30 grudnia w Giżycku odbył się Finał Przełajowego Pucharu Polski. Bardzo udanie zakończyli sezon kolarski zawodnicy sekcji kolarskiej Mrągowskiego Stowarzyszenia Rowerowego „MCH-Bastek” trenowanej przez pana Marka Rogińskiego. To był naprawdę udany sezon – podsumował po wyścigu opiekun i trener. Nasi najlepsi zawodnicy od czerwca do grudnia wystartowali w czternastu wyścigach i na wszystkich byli w czołówce. Potwierdzeniem wysokiej i wciąż rosnącej formy były wysokie pozycje zajęte w Giżycku.
            Nasz najlepszy młodzik Marek Krajczyński zajął bardzo wysokie czwarte miejsce, również dobrze spisali się Radosław Kuciejewski i  Kamil Rachwalik kończąc ten trudny wyścig kolejno na dziewiątej oraz jedenastej pozycji. Tylko liczne upadki na śliskiej i wymagającej trasie przeszkodziły im w zajęciu wyższych pozycji. W kategorii junior młodszy coraz większe postępy robi Andrzej Kmieciński, który zajął punktowane ósme miejsce. Grzegorz Pieszczykowski był szesnasty. Również znakomicie rozegrał swój wyścig Kamil Michalczyk, w swojej kategorii (Junior) finiszował piąty. W kat. Senior Paweł Baranek przegrał tylko z Mateuszem Bielskim (CWKS „LEGIA” Warszawa) oraz Bartoszem Banachem („FLOTA” Gdynia). Trzecie miejsce to bardzo dobry wynik i sygnał świadczący o wysokiej formie tego zawodnika.
            Zawodnicy Sekcji Kolarskiej chcieliby podziękować firmie POL-MOT ESCORT oraz „MCH” Daniel Bastek za pomoc finansową przy startach naszych młodych kolarzy.