To już dwunasty Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca 2006 roku. Znamy już kandydatów do tego tytułu – zamieszczamy ich poniżej. Kandydatów zgłosiły kluby sportowe Mrągowa i Baza, jest też dwóch niezależnych sportowców. By głosować na wybranego sportowca, należy wypełnić specjalny kupon, który drukujemy w Magazynie Mrągowskim. Następnie należy je wrzucić do urny, wystawionej w Centrum Kultury i Turystyki. Jedna osoba może głosować wypełniając tylko jeden kupon. Kolejne wypełnione przez nią kupony nie będą uwzględniane w Plebiscycie.

Jak głosować...

Z przedstawionych kandydatów należy wybrać pięciu i ich nazwiska wpisać na kuponie, w kolejności według własnego uznania. Za pierwsze miejsce kandydat otrzyma 5 punktów, za drugie - 4 itd. Po zliczeniu wszystkich punktów specjalna komisja utworzy ranking popularnych sportowców.

Kupony przyjmujemy do 23 stycznia, zaś 28 stycznia odbędzie się Bal Sportowca, na którym wręczone będą nagrody dla zwycięzców. Wraz z rozstrzygnięciem tego Plebiscytu Mrągowskie Stowarzyszenie Gospodarcze, współorganizator imprezy wręczy nagrodę dla Przedsiębiorcy Roku.

Wszyscy chętni mogą uczestniczyć w podsumowującym Plebiscyt Balu. Wystarczy, że kupią specjalne zaproszenia: w Centrum Kultury i Turystyki, Jagodziance oraz w Urzędzie Miejskim. Koszt zaproszenia dla jednej pary wynosi 300 złotych. Bal odbędzie się w Hotelu Mercure Mrongovia.

MKS Mrągowia Mrągowo:
1.Adam Plichta
2.Mariusz Jurczyk
3.Remigiusz Hebda
4.Mirosław Rzemyk
5.Lubomir Wasilewski
6.Michał Lewandowski
7.Mariusz Medwid
8.Paweł Woronko
9.Kamil Tarasiuk
10.Krzysztof Mutschman

Baza Mrągowo:
1. Robert Krawiec
2. Piotr Siemionowski
3. Katarzyna Waszyk
4. Izabela Uselis i Ewa Grala
5. Krzysztof Wroniewicz i Karol Marcinkjan
6. Paulina Łobacz i Sandra Męczkowska
7. Patryk Piasecki i Jacek Przybylak
8. Tomasz Januszewski i Marcin Mickiewicz
9. Mateusz Hanke
10. Sara Piasecka
11. Arkadiusz Brzozowski
12. Nina Szymczyk
13. Kiszko Agnieszka
14. Grzegorz Prokopowicz
15.Jakub Michalczyk i Górski Konrad

Poza klubami:
1.Anna Stolarczyk
2.Jerzy Skrzypczak