Koncert odbędzie się 20 lutego o godz. 19.00 w "Jazz Clubie" przy ul. Roosevelta 23 w Mrągowie. Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Rodzinie i Poradnictwa Specjalistycznego "SYNAPSA" (Pl. Kajki 2 w Mrągowie). Koncert ma charakter charytatywny. Zgromadzone środki przeznaczone zostaną na cele statutowe Stowarzyszenia.

W trakcie koncertu przeprowadzona zostanie aukcja. Wśród licytowanych przedmiotów znajdzie się między innymi książka "Moje życie" Adama Małysza z autografem.

Cena biletu: 20 zł (do nabycia przed koncertem bądź u organizatora).

Jarosław "Jar" Chojnacki należy do najwybitniejszych interpretatorów piosenki poetyckiej i literackiej w kraju. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniony, siedmiokrotny zdobywca Grand Prix na ogólnopolskich festiwalach. Jego utwory często gościły na czołowych miejscach listy przebojów piosenek literackich krakowskiego radia. W swojej karierze śpiewał m.in. w Piwnicy pod Baranami. W repertuarze artysty znajdują się utwory m.in. Adama Asnyka, Juliana Tuwima i Anny Achmatowej. Nieprzeciętne warunki wokalne, wielka artystyczna osobowość oraz sceniczna ekspresja składają się na niepowtarzalną atmosferę jego koncertów.

Jarosław "Jar" Chojnacki