17 marca (sobota) o godz. 19.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Turystki w Mrągowie odbędzie się koncert Martyny Jakubowicz.


Martyna Jakubowicz jest jedyną w swoim rodzaju wykonawczynią ballad, będących mieszaniną muzyki folk i blues, a także klasycznego najlepszego rocka. Sama pisze i komponuje większość swoich utworów. Jej twórczość oparta jest na kobiecych emocjach, uczuciach i potrzebach. Pisze o miłości, samotności, nadziei, szukaniu prawdziwej więzi. Wyraża nasze ukryte myśli w niezwykły bluesowy sposób. Nie bez kozery nazywa się ją pierwszą damą polskiego bluesa.

Minęło już dwadzieścia lat odkąd Martyna pierwszy raz pojawiła się na polskiej scenie. W tym czasie wydała 10 albumów. Znana jest z takich przebojów jak: "Znów będę wolna", "Gdzieś między"  ,"Kłopoty to moja specjalność" i jej największy przebój – "W domach z betonu nie ma wolnej miłości".

Koncerty Martyny Jakubowicz to klimatyczne spotkania muzyczne. Można  tu znaleźć zadumane nastroje jak i ogniste rytmy. Jej utwory podobają się zarówno ludziom młodym, jak i tym, którzy poszukują spokoju i możliwości rozmowy z rówieśnikami o sprawach pokolenia. To podróż w magiczny świat muzyki…, który warto usłyszeć.

Skład zespołu:

Martyna Jakubowicz – wokal
Łukasz Matuszyk- akordeon
Paweł Mikosz – kontrabas/bas
Jan Gałach - skrzypce

Cena biletu: 20 zł

Sprzedaż zorganizowana dla firm i instytucji (fakturowane) – 10% upustu

Informacja, sprzedaż, rezerwacja biletów w Centrum Kultury i Turystyki:

poniedziałek – piątek, godz. 11.00 - 18.00 – punkt ksero, tel. (089) 743 34 66,

po godz. 18.00 oraz w soboty  i niedziele w godz. 10.00 - 22.00 – portiernia CKiT, tel. (089) 743 34 73

Rezerwacji można również dokonać drogą elektroniczną: bilety@ckit.mragowo.pl