Przepraszamy, koncert został odwołany. 


Psałterz Wrześniowy - trzecia część "Tryptyku Świętokrzyskiego", na który składają się również oratoria "Świętokrzyska Golgota" i "Tu Es Petrus". Autor tekstu Zbigniew Książek i kompozytor Piotr Rubik w pieśniach nazywanych przez nich psalmami, zapytali w imieniu swoim i nas wszystkich - ludzi XXI wieku, o sens wiary, która prowadzić może do ataków terrorystycznych, o gatunek ludzki, który poczynając od grzechu pierworodnego łamie prawo Boże i ludzkie, o nadzieję na życie po życiu i o miłość, która jest największym dobrem i jedynym ratunkiem dla oszalałego świata.

Psałterz Wrześniowy -  24 sierpnia o godzinie 19.00 w mrągowskim amfiteatrze.

Bilety na koncert w cenie 70 zł i 90 zł dostępne są w całości w systemie firmy Ticket Online, dzięki temu niezależnie od miejsca można kupić wszystkie dostępne w danej chwili bilety.

Call Center TopTicketLine 0 801 450 450 (czynne 7 dni w tygodniu), punkty przedsprzedaży na terenie całego kraju (lista na stronie www.ticketonline.pl) oraz kasa w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie - również pracująca w systemie firmy Ticket Online: poniedziałek - piątek w godz. 9.00-17.00 - punkt ksero, tel. 089 743 3466, e-mail:bilety@ckit.mragowo.pl