Z PRZYCZYN ORGANIZACYJNYCH SPEKTAKL ZOSTAŁ ODWOŁANY. PRZEPRASZAMY.

 

8 marca o godz. 10.00, 12.00 oraz 17.00 zapraszamy do Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie na spektakl taneczny „Następny Krok - Doskonałość”.

45 minut tańca przeplecionego działaniami teatralnymi zobaczymy w wykonaniu 50 młodych tancerzy z Kętrzyńskiego Centrum Kultury.

Wystąpią:
MŁODE WILKI- BREAKDANCE
OLDSCHOOLOWA BANDA- HIP HOP DANCE
GEST- TANIEC WSPÓŁCZESNY

Reżyseria i choreografia:

Katarzyna Rakowska, Piotr Frąckiewicz

Spektakl „Następny Krok – Doskonałość” jest dziełem instruktorów działających w Kętrzyńskim Centrum Kultury, którzy ostatnie kilka miesięcy wraz ze swoimi grupami pracowali nad widowiskiem, które poruszy z pewnością nie jednego widza. O sukcesach grup biorących udział w spektaklu można napisać już książkę, gdyż są to tancerze z wieloletnim doświadczeniem, którzy nieustannie rozwijają swoją pasję na licznych warsztatach oraz biorą udział w przeróżnych pokazach jak i konfrontacjach na poziomie ogólnopolskim oraz międzynarodowym.

Tematem spektaklu jest ukazanie dążenia ludzi do doskonałości poprzez różne epoki. Już od najstarszych dziejów człowiek próbował poprawić swój byt przez wprowadzanie różnych udogodnień.

Mimo burzliwej ludzkiej historii pełnej wielu negatywnych przykładów, które powinny stanowić refleksję nad dążeniem do doskonałości za wszelką cenę. Człowiek kontynuuje swoje dzieło poprawy jakości życia, kosztem życia innych istnień oraz ludzi. Każdy kolejny krok ma być już doskonałością ostateczną, która po zdobyciu okazuje się niewystarczająca. W ostatniej scenie ukazana jest przyszłość ludzkości. Społeczeństwo na granicy między robotami a ludźmi, nękane przez ciągłe eksperymenty, które nieuchronnie chyli się ku upadkowi.

BILETY w cenie 5 zł - do nabycia w CKiT w punkcie ksero, tel. 89 743 34 66

Zgłoszenia grup na spektakle o godzinie 10.00 i 12.00 przyjmuje do 1 marca Alicja Naworska-Kotelon pod nr tel. 89 743 34 65