Weekend majowy zbliża się wielkimi krokami. W tym roku będzie wyjątkowo długi, bo zacznie się już 27 kwietnia (sobota) i potrwa do 5 maja (niedziela). W związku z tym kolejny raz przygotowujemy naszą akcję promocyjną pod nazwą "Morze, Góry i Mazury - Majówka z Radiem ZET". Przypomnijmy, iż akcja jednocześnie przeprowadzana jest w Mikołajkach, Szczyrku i Łebie w towarzystwie Radia ZET.

W każdej miejscowości powstaje lista miejsc, które wezmą udział w imprezie, polegającej na zbieraniu przez turystów punktów, za korzystanie z usług świadczonych przez lokalnych przedsiębiorców (noclegi, gastronomia, atrakcje), którzy zgłoszą się do udziału w Majówce. Punkty będą wymieniane na nagrody ufundowane przez przedsiębiorców trzech gmin - Mikołajek, Łeby i Szczyrku oraz innych sponsorów.

Pierwszorzędnym celem wspólnych działań jest wzajemna promocja regionów, które reprezentują w/w miasta - mając na względzie założenia porozumienia zawartego w maju 2012 r. pomiędzy trzema gminami o wspólnej promocji i partnerstwie.

Pamiętając i doceniając Państwa zaangażowanie w realizację ubiegłorocznej Majówki, chcielibyśmy również i w tym roku podjąć z Państwem współpracę.

Zatem zapraszamy serdecznie na spotkanie w dn. 9 kwietnia 2013 r. o godz. 11-ej w sali obrad w UMiG w Mikołajkach, podczas którego wspólnie opracujemy interesującą strategię akcji promocyjnej "Morze, Góry i Mazury". Do zobaczenia!Źródło: ww.mikolajki24.com