NMD SNOWBOARDING ma zaszczyt zaprosić na "NMD żegna zimę".

Przyszła i pora na to ! ! !

Spotykamy się 6 kwietnia na Górze Czterech Wiatrów w Mragowie.

Impreza jest otwarta, każdy, kto nawet zaczyna zabawę z freestylem znajdzie coś dla siebie i może wziąć udział w imprezie.

Przebieg imprezy:

09:00 - 11:00 - Nieodpłatny kurs z zakresu podstaw freestyle`u przeznaczony dla najmłodszych i poczatkujacych riderów. Szkolenie poprowadzi szkoła snowboardu HBR Adrenaline. Warunkiem przystąpienia do kursu jest umiejętność jazdy na desce! Szkolenie będzie polegać na ćwiczeniu umiejetnosci pokonywania przeszkód, nie uczenia jazdy na snowboardzie!

11:00 - 12:00 - Rejestracja uczestników w biurze eventu.

12:00 - START, jeździmy na totalnym chillu, każdy robi takie przeszkody, które mu odpowiadają, a grupa fotografów trzaska nam dobre foty!

Ale jak zdobywać nagrody?! Już wszystko wyjaśniamy - aby była uczciwa rywalizacja postanowiliśmy podzielić Was na grupy:

A - dziewczyny

B - przedział wiekowy do 15 lat włącznie

C - przedział wiekowy powyżej 15 lat (początkujący freestyle - uczestnik potrafi robić podstawowe tricki na przeszkodach typu boardslide, 50-50, tailpress, 180 na skoczni)

D - OPEN, zawodnicy, którzy dobrze radzą sobie już i na boksach i na railach.

 
Raz na jakiś czas dana grupa jest informowana o mini JAMie, cała grupa wtedy jedzie na wyznaczona przeszkodę wraz z sedzią, który za dobre triczki będzie przydzielał nagrody.

Mamy nadzieje, że wygląda to w miare zrozumiale, w razie jakichś niejasnosci, śmiało pytać ! !!

Zapisy na kurs oraz event prosimy wysyłac na e-mail: krys.mragowo@gmail.com wpisując (imię, nazwisko, rok urodzenia, kurs freestyle`u - tak/nie, wybrana grupa A,B,C lub D).

Niepełnoletni uczestnicy obowiązkowo muszą mieć kask oraz pisemną zgodę rodziców wraz z oświadczeniem o zapoznaniu się z regulaminem imprezy, który będzie dostepny do pobrania na stronie wydarzenia:

www.facebook.com/nmdsnowboarding - > wydarzenia - > nmd żegna zimę

Wpisowe wynosi 15 zł, płatne na miejscu.Z A P R A S Z A M Y