Znamy już kilka szczegółów dotyczących tegorocznego Festiwalu Piknik Country, który tradycyjnie zagości w Mrągowie w ostatni weekend lipca (26-28.07). Do sprzedaży trafiły już bilety na tegoroczny festiwal, za które trzeba zapłacić od 90 do 150 zł.

Pełna nazwa tegorocznego festiwalu będzie brzmieć Międzynarodowy Festiwal Piknik Country & Folk. Odświeżenie nazwy nie jest jedyną nowością, jaką zafundują nam w tym roku organizatorzy. Po piątkowym i sobotnim dniu festiwalu, w niedzielę na scenie mrągowskiego amfiteatru odbędzie się koncert „Rider's Night”.

– W niedzielę, po raz pierwszy w historii Festiwalu, zaplanowaliśmy specjalny projekt ludzi drogi – Rider's Night! Muzyka country, a w szczególności Piknik Country, nie istniałaby bez warkotu silników i odgłosu rur wydechowych, stąd decyzja o powołaniu do życia projektu skierowanego m.in. do naszych wiernych, zmotoryzowanych fanów – piszą organizatorzy festiwalu na swojej oficjalnej facebook'owej stronie.

Jak na razie organizatorzy z Performance Media Group stopniują napięcie i zdradzili tylko kilka szczegółów dotyczących gwiazd, które zagrają w Mrągowie podczas lipcowego festiwalu. Na pewno będą nimi zespoły z zagranicy: Fatboy (Szwecja), Modern Earl (USA) oraz ClutterBillies (Norwegia). Z polskich gwiazd zobaczymy między innymi zespoły Dżem i Oddział Zamknięty. Jak zdradzili także przedstawiciele zespołu Wilki, także i oni pojawią się na scenie mrągowskiego amfiteatru. Ale organizatorzy jeszcze nie potwierdzili tej informacji.

Tymczasem ruszyła już sprzedaż biletów na trzydniową imprezę. Można je zakupić w mrągowskim Centrum Kultury i Turystyki oraz przez popularne serwisy zajmujące się sprzedażą biletów w Internecie. Za bilety na piątkowy koncert zapłacimy (w zależności od sektora) 90 lub 120 zł, sobotni – 90 lub 150 zł, a niedzielny – 90 lub 140 zł.

Więcej...Źródło: www.mragowo24.info
Piotr Piercewicz