Wielkie Jeziora Mazurskie mają szansę zostać najciekawszym produktem turystycznym w Polsce. Laureat głosowania internautów otrzyma nagrodę w postaci ogólnopolskich działań promocyjnych prowadzonych przez Polską Organizację Turystyczną. Oddaj swój głos, już Czas na Wielkie Jeziora Mazurskie!

Czas na Wielkie Jeziora Mazurskie pod taką nazwą Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” zgłosiła nasz region do ogólnopolskiego konkursu na najlepszy produkt turystyczny Polski. Plebiscyt ma wyłonić najatrakcyjniejszy, nowatorski i najbardziej przyjazny turystom produkt, który będzie stanowił gwarancję przeżycia wielu niezapomnianych doznań kulturalnych, rozrywkowych, a także rekreacyjno-przygodowych.

Jest to kolejna edycja plebiscytu sygnowanego przez Polską Organizację Turystyczną na Najlepszy Produkt Turystyczny - wybór Internautów. Za pośrednictwem serwisu www.turystyka.wp.pl, każdy może oddać głos na jego zdaniem najlepszą polską atrakcję turystyczną. Wielkie Jeziora Mazurskie to obszar wyróżniający się bogatą i zróżnicowaną ofertą turystyczną. Nie czekaj! Oddaj swój Głos, bo już Czas na Wielkie Jeziora Mazurskie.

Głosować można pod adresem- http://turystyka.wp.pl/kat,1036541,title,Wybieramy-najlepsza-atrakcje-Polski-Wez-udzial-w-plebiscycie,wid,16009373,wiadomosc.html?ticaid=11161e