W Centrum Kultury i Turystyki zakończyły się prace związane z cyfryzacją kina Zodiak. Projekt realizowany był przy dofinansowaniu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój kin. Priorytet II. Cyfryzacja kin. Kino Zodiak dostosowano do cyfrowego standardu wyświetlania filmów, w tym filmów 3D.

Z okazji rozpoczęcia działalności kina cyfrowego - 13 września o godz. 17.00 - zapraszamy na film 3D "Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta". Aby obejrzeć film należy wziąć udział w konkursie. Wystarczy opisać lub namalować "Rodzinny wypad do kina".

Na prace czekamy w CKiT (dział organizacji imprez) do najbliższej środy 11 września do godz. 15.00. Autorzy wyróżnionych prac wygrają rodzinne, 4-osobowe zaproszenia na film.

Lista laureatów zamieszczona zostanie na stronie internetowej www.ckit.mragowo.pl w dn. 12.09.2013r. Liczba zaproszeń ograniczona. Zachęcamy do udziału. Zaproszenia będą do odbioru 12.09.2013r. w CKiT w dziale organizacji imprez (I piętro) do godz. 15.00, po godz. 15.00 na portierni.

Uwaga. Zaproszenie nie uwzględnia okularów pasywnych do projekcji 3D/ do nabycia przed seansem - cena 4 zł).