Centrum Kultury i Turystyki zaprasza na niezwykłe wydarzenie muzyczne! W ramach finału tegorocznych, 6. Impresji Artystycznych ŚPIEWAJĄCE OBRAZY odbędzie się koncert grupy CZESŁAW ŚPIEWA!!!!

Na to niezwykłe widowisko muzyczne zapraszamy  17 listopada2013, o godz. 19.00. Koncert zostanie poprzedzony prezentacjami laureatów konkursu Impresje artystyczne ŚPIEWAJĄCE OBRAZY.
Polsko – duński zespół Czesław Śpiewa z charyzmatycznym wokalistą Czesławem Mozilem znanym polskiej publiczności jako smutny chłopiec z akordeonem i juror talent show „X- Factor”. Zespół ma na swoim koncie prawie 13 milionów wyświetleń pierwszego, wielkiego hitu „Maszynka do Świerkania”, który podbił listy przebojów zdobywając m.in. pierwsze miejsce w radiowej „Trójce”. Zespół ma na swoim koncie aktualnie album „Debiut”, który sprzedał się w nakładzie blisko 100 tysięcy i podwójną Platynę za album „POP”. Ostatni, bardzo dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych album „Czesław Śpiewa Miłosza” zbliża się do statusu Złotej Płyty. Czesław Śpiewa zdobył również uznanie polskich krytyków muzycznych otrzymując 15 nominacji do „Fryderyków” nagród polskiej branży muzycznej mając na koncie 3 zdobyte statuetki „Fryderyka”. Do tej pory zespół zagrał ponad 700 koncertów w Polsce i za granicą m.in. na Roskilde Festival czy OFF Festival.Występy Czesław Śpiewa to unikalne spektakle muzyczne, wielobarwne widowiska z wirtuozerskimi popisami oraz  freestyle’ową konferansjerką rodem z kabaretu artystycznego. Muzycy zabierają swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy. Zespół Czesław Śpiewa ma blisko 450 tysięcy fanów na swoim fan page’u na Facebooku.

Bilety w cenie 55 zł, 40 zł (balkon), można nabyć od 15 października w CKiT w punkcie ksero
poniedziałek-piątek w godz. 10.00-17.00 lub pod nr tel. 89 743 34 66.