Zrobiłeś ciekawe zdjęcia atrakcji turystycznej lub przyrody Ziemi Mrągowskiej? Twoje zdjęcie może zostać opublikowane w kalendarzu na 2014 rok. Wystarczy, że do 25 października zgłosisz swój udział w fotograficznym konkursie „Twoje zdjęcie w kalendarzu”

 


Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” oraz Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej (dział CKiT) przygotowują kalendarz ścienny na rok 2014. Dzięki pozyskaniu przez Agencje Reklamowo – Wydawnicza Omega reklamodawców wydawnictwo będzie dystrybuowane bezpłatnie. Mrągowianie również mogą być współtwórcami kalendarza. Wystarczy, że prześlą do Mrągowskiego Centrum Informacji Turystycznej zdjęcie o tematyce turystycznej zrobione na terenie Powiatu Mrągowskiego. Najładniejsze zdjęcie zostanie opublikowane w kalendarzu na rok 2014.

W publikacji zostanie zamieszczone wyłącznie jedno zdjęcie ze wskazaniem autora. Zdjęcie o tematyce turystycznej, przedstawiające miejsce, atrakcje, krajobraz lub wydarzenie z terenu Powiatu Mrągowskiego można przesyłać do 25 października do godz. 12.00 na adres mailowy: info@it.mragowo.pl. W przypadku osób przedstawionych, które można zidentyfikować koniecznie należy załączyć zezwolenie na publikacje wizerunku. Zdjęcie powinno być dobrej jakości (najlepiej 300 dpi), wykonane w poziomie. Prawidłowe zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko uczestnika, adres e-mail, numer telefonu, adres do korespondencji, tytuł zdjęcia i komentarz do fotografii (opcjonalnie) oraz nazwę lub miejsce fotografowanego obiektu.

Spośród nadesłanych zdjęć komisja konkursowa wyłoniona przez organizatorów dokona wyboru zwycięskiej fotografii, która zostanie umieszczona na kalendarzu na 2014 rok. Publikacja w nakładzie 500 szt. będzie bezpłatnie dystrybuowana na terenie miasta Mrągowa.