Nie wychodząc z domu, unikając kolejki przed seansem w kasie,  zarezerwuj a następnie kup bilet na filmy w mrągowskim kinie Zodiak online.

Centrum Kultury i Turystyki wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Mrągowian uruchomiło aplikację rezerwacji i sprzedaży biletów online. Nowa usługa to kolejna po możliwości oglądania filmów w technice 3D nowość w mrągowskim kinie Zodiak.

Do tej pory bilety na filmy można było kupić pół godziny przed seansem. Teraz wystarczy wejść na stronę www.ckit.mragowo.pl i w zakładce „Kino Zodiak” kliknąć „Kup Bilet” lub zalogować się na Facebooka, a następnie na FanPage’u mrągowskiego kina kliknąć na aplikację „Kup bilet”. Po zapłaceniu za bilet e-przelewem lub kartą kredytową, otrzymamy go na telefon, a także kopię awaryjną na wskazany przez nas adres email. Przed seansem bilet możemy pokazać z ekranu telefonu lub ewentualnie wydruk z elektronicznej poczty. 

Centrum Kultury i Turystyki jest jednym z niewielu małych kin, które uruchomiły program rezerwacji i sprzedaży biletów online.