Warmia i Mazury - CUDOWNIE! to temat przewodni konkursu na stworzenie nowego podkładu muzycznego do spotów promocyjnych powstałych w ramach kampani pod taką samą nazwą. Dotychczas krótkie filmy reklamujące Warmię i Mazury prezentowane były z utworem Louisa Armstronga. Kampania promocyjna ze środków unijnych dobiegła końca w październiku tego roku. Teraz organizatorzy szukają nowego muzycznego tła.

Spoty promujące region Warmii i Mazur, powstały w ramach realizacji projektu pt. „Kampania promocji turystycznej Warmii i Mazur” dofinansowanego ze środków unijnych. W ramach otwartego konkursu wybrano kreację wizualną kampanii promocyjnej Warmii i Mazur oraz scenariusz spotów promocyjnych. W pracy konkursowej autor koncepcji wskazał, jako tło muzyczne spotów, utwór Louisa Armstronga „What a Wonderful World”. Melodia idealnie wkomponowała się w hasło przewodnie kampanii, a tym samym hasło prezentowane w spotach promocyjnych: CUDOWNIE! Tu być, CUDOWNIE! To poczuć, CUDOWNIE! Popłynąć w rejs, CUDOWNIE! Taka architektura itp. Ponieważ zgoda na wykorzystanie oryginału utworu artysty znanego na całym świecie wiąże się z licznymi procedurami dot. uzyskania praw autorskich, utwór został wykorzystany jako podkład muzyczny spotów jedynie na czas trwania kampanii.

W związku z tym, iż kampania promocyjna dobiegnie końca w październiku br. spoty promocyjne wymagają nowego tła muzycznego. Od uczestników Konkursu organizatorzy oczekują pomysłowego podejścia do stworzenia jednej, nowej melodii/linii melodycznej bez użycia słów. Melodia/linia melodyczna ma być przede wszystkim oryginalna, klimatyczna i nawiązująca do treści spotów. Melodia/linia melodyczna powinna mieć długość 30 sekund i posiadać jej 15 sekundową wersję skróconą.

Organziatorzy proszą o zapoznanie się ze wszystkimi dokumentami dot. konkursu pt. „Skomponuj muzykę do spotu Warmii i Mazur”, które dostepne są na stronie http://www.warmia.mazury.pl/turystyka-i-promocja/konkurs-skomponuj-muzyke-do-spotu-warmii-i-mazur

Wszelkie pytania prosimy kierować do dnia 10.01.2014r. włącznie na adres e-mail: m.gogolewska@warmia.mazury.pl. Pytania nadesłane po tym terminie pozostaną bez odpowiedzi.