Jeśli chcesz aktywnie spędzić ferie, uczestniczyć w zajęciach artystycznych i sportowych - zgłoś się do Młodzieżowego Domu Kultury w Mrągowie. Nauczyciele oprócz zajęć przygotowali wiele niespodzianek, konkursy i integracyjny bal karnawałowy.

W PIERWSZYM TYGODNIU FERII proponujemy:

gry i zabawy stolikowe; zajęcia plastyczne: wykonanie prac na konkurs "MOJE FASCYNACJE SPORTEM"; zabawy ruchowe; warsztaty taneczne: hip hop, house, salsa, country; wyjście do kina 3D na bajkę: "Królowa Śniegu", wyjazd na basen lub Górę Czterech Wiatrów oraz wyjście na strzelnicę sportową. Codziennie od godz. 16. 00 do godz. 18.00- zajęcia tenisa stołowego w hali sportowej na ul. Bohaterów Warszawy.

W DRUGIM TYGODNIU FERII proponujemy:

gry i zabawy stolikowe; warsztaty wokalne; warsztaty artystyczne (wykonanie walentynki, ozdabianie naczyń szklanych, nowatorskie techniki plastyczne); wyjazd na Górę Czterech Wiatrów; wyjście na basen; konkurs wokalny "MIKROFON DLA WSZYSTKICH"; zajęcia ruchowe; wyjście do kina 3D na komedię familijną "Skubani"; zumba; zajęcia artystyczne- wykonanie masek karnawałowych; otwarty feryjny TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO oraz INTEGRACYJNY BAL KARNAWAŁOWY w ostatnim dniu ferii.

Zajęcia oraz warsztaty taneczne i artystyczne poprowadzą nauczyciele MDK. Zajęcia z zumby poprowadzi Alicja Jakubiak- instruktor Zumba Fitness, Zumba Kids i Zumba Kids Jr.

Zumba, wyjście do kina, wyjazd na basen i na Górę Czterech Wiatrów wiąże się z dodatkowymi kosztami biletu, dojazdu, wypożyczenia sprzętu (informacja na miejscu).

Szczegółowy plan ferii, daty i godziny zajęć i warsztatów dostępny na stronie Młodzieżowego Domu Kultury www.mdk.mragowo.pl lub w sekretariacie i u nauczycieli MDK.

Zapraszamy!!

Źródło:www.mragowo.pl