Już 29 marca 2014 o godz. 19.00 zapraszamy na niesamowitą podróż w przeszłość przez klasyczne albumy Pink Floyd, takie jak: Dark Side Of The Moon, Wish You Were Here czy The Wall. Każdy z nich stał się kamieniem milowym w historii muzyki rockowej. Występ Spare Bricks jest także hołdem złożonym jednemu z najlepszych zespołów wszechczasów. Koncert będzie wzbogacony pokazami multimedialnymi i efektami specjalnymi.

 

Na program koncertu składają się jedne z najbardziej znanych utworów w historii muzyki rockowej, ta ponadczasowa muzyka znajduje odbiorców w każdym przedziale wiekowym.Spare Bricks jako pierwszy polski zespół dostał się do prestiżowego grona najlepszych coverbandów zespółu Pink Floyd, prowadzonego przez jeden z najbardziej znanych na świecie floydowskich portali internetowych – http://www.pinkfloydz.com/tributebands.htm Zespół Spare Bricks dba o każdy szczegół wykonawczy, pozostawiając jednak miejsce na autorską interpretację. Oprawa multimedialna zawiera filmy, animacje i grafiki - doskonale dopasowane klimatem do konkretnych utworów. Jednym słowem jeśli ktoś kocha muzykę, którą tworzyli muzycy Pink Floyd, to powinien to zobaczyć.

Przed koncertem na holu głównym przy muzyce z oryginalnej czarnej płyty „The Dark Side Of The Moon” (wydanie Harvest 1973 rok) prezentowane będą zdjęcia z koncertów zespołu Pink Floyd. Po koncercie fanów Pink Floyd zapraszamy na rozmowę z zespołem.
 


 
Zapraszamy do współpracy również wszystkich tych, którzy chcę się pokazać lub zaprezentować swoje „floydowskie skarby”.


Informacje o koncercie: Dariusz Naworski  tel. 510 069 388 , dariusz.naworski@eurozet.pl
Informacje o zespole Spare Bricks - A Pink Floyd Tribute Band znajdą Państwo na stronie:
http://sparebricks.pl - Strona zawiera nagrania audio, video oraz zdjęcia.

Na koncert zapraszają : Centrum Kultury i Turystyki, Nu Media, Radio Zet Gold.


29 marca (sobota) 2014 godz. 19.00
Bilety w cenie 25 zł
juz niebawem do nabycia w portierni CKiT!