W środę 08.bm. w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Mrągowskiej odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Zarządu, w trakcie którego przyjęto nowych członków oraz plan pracy na 2014 rok. Podjęto także decyzję o ustanowieniu odznaki organizacyjnej TMZM, która najprawdopodobniej będzie odznaką trójstopniową: brązowa, srebrna i złota. Odznaka ma być symbolem organizacyjnym Towarzystwa wyróżniającym i integrującym jego członków.

W najbliższym czasie opracowane zostaną zasady i tryb jej przyznawania. Z wstępnych ustaleń wynika, że brązowe odznaki otrzymają wszyscy czynni członkowie Towarzystwa zaś na srebrne i złote trzeba będzie sobie zapracować. Odznaki przyznawane będą wyłącznie członkom TMZM w kolejności od brązowej, bez możliwości otrzymania srebrnej lub złotej z pominięciem poprzednich. Odznaczanie zasłużonych członków TMZM odbywać się będzie podczas uroczystości organizowanych z okazji ważnych wydarzeń.

Tyle na razie...więcej wkrótce. Załączam uchwalony plan pracy i zapraszam do zgłaszania propozycji dotyczących realizacji poszczególnych punktów. 


Plan pracy Zarządu TMZM 2014

Pozdrawiam serdecznie.
Andrzej Badurek