Kiedy za oknem plucha na wagę złota stają się miejsca gdzie śnieg jest gwarantowany. Białego puchu z pewnością nie zabraknie na Górze Czterech Wiatrów podczas Zimowego Szaleństwa z Radiem Zet Gold. Największa zimowa impreza na Warmii i Mazurach już w niedzielę 23. lutego.

W programie cieszący się ogromną popularnością Zjazd na byle czym. Przez cztery lata przekonaliśmy się, że pomysłowość mieszkańców Warmii i Mazur nie zna granic. Z Góry Czterech Wiatrów zjechały setki uczestników. Były radiowozy z wanny, byli tacy co zjeżdżali na teściowej, puszce sardynek czy na kanapie. Czym zaskoczą nas tegoroczni uczestnicy? Przekonamy się 23 lutego.

A już dziś można zgłaszać swoje drużyny do ekstremalnego zjeżdżania. Aby wziąć udział w zjeździe na byle czym wystarczy wysłać maila na adres warmiamazury@zetgold.pl ze swoim imieniem, nazwiskiem i nr telefonu. Liczy się przebojowość pojazdu i przejazdu. Na szalonych konstruktorów z regionu, którym marzy Wam się wygrana czekamy do samego końca!!! Oznacza to, ze miłośnicy ekstremalnego zjeżdżania z odlotowymi wehikułami mogą się zapisać także przed rozpoczęciem imprezy!!! Do wygrania tablety, zaproszenia do hotelu Amax w Mikołajkach, zaproszenia na Spa!!!

Zimowe Szaleństwo z Radiem Zet Gold to impreza, której atrakcje trudno policzyć. W programie: zjazdy na dętkach, jazda na rowerze przeciskrętnym, segwaye, guady i samochody typu buggi. Na koniec ogrzejemy się przy ognisku.

Po raz piąty spotykamy się na Górze Czterech Wiatrów pod Mrągowem. Zimowe Szaleństwo z Radiem Zet Gold 23 lutego. Impreza startuje o 11.00.