Po raz czwarty mrągowscy sportowcy, działacze i miłośnicy sportu spotkają się na uroczystej Gali Sportu. W piątek, 28 lutego o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Turystyki poznamy Najlepszego Sportowca Roku 2013 oraz przypomnimy największe osiągnięcia sportowe minionego roku. Do udziału w imprezie zapraszamy wszystkich mrągowian.

Na IV Mrągowskiej Gali poznamy 10 najlepszych sportowców 2013 roku, a wśród nich Sportowca, Trenera, Najlepszą Drużynę, Działacza Sportowego, Sponsora Roku wyłonionych przez Kapitułę złożoną z przedstawicieli stowarzyszeń i klubów sportowych oraz członków Rady Sportu.

Poznamy także  Najppopularniejszego Sportowca zdaniem czytelników ,,Kuriera Mrągowskiego”  oraz Sportowe Odkrycie Roku portalu Sportowe Mrągowo. Nowością tegorocznej gali będzie wyróżnienie przez Burmistrz Miasta Mrągowo zawodników trenujących poza naszym miastem, ale pochodzących z Mrągowa w kategorii “Sportowy Ambasador Mrągowa”.

Imprezę poprowadzą Magda Moroz z Mazurskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Sportowych oraz Paweł Krasowski z "Kuriera Mrągowskiego".

Program Gali uatrakcyjnią występy artystyczne:
Mrągowskich Talentów 2014
Dawida Łoskocińskiego
Małgorzaty Mazurek
Słuchaczy Studia Wokalnego Sukces
Aleksandry Kula
Natalii Figury
Patryka Żywczyka
Grup hip-hopowych
Rocking Steps
Jump

Do udziału w imprezie zapraszamy wszystkich mrągowian. Wstęp na Galę Sportu jest bezpłatny.

Organizatorem Gali jest Burmistrz Miasta Mrągowo, Centrum Kultury i Turystyki, "Kurier Mrągowski" oraz Portal Mragowo24.info.

Przypominamy, że do 27 lutego trwa głosowanie na Najpopularniejszego Sportowca Mrągowa Roku 2013 więcej informacji na www.sportzmieniamragowo.pl.

Sportowiec roku

(lista nominowanych zawodników)

Najpopularniejszy sportowiec roku

(lista nominowanych zawodników)

 

Organizatorzy:

Burmistrz Miasta mrągowo
Rada Miejska w Mrągowie
Centrum Kultury i Turystyki