Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” przygotowuje 2. edycję „Mazurskiego Katalogu Ofert Turystycznych” przygotowanego na rynek rosyjski. Publikacja powstanie w ramach grupy projektowej „Rosja” Mazurskiego Klastra Turystycznego.

Poszukujemy podmiotów, które chcą zareklamować się w tym  wydawnictwie. Zależy nam na obiektach noclegowych skategoryzowanych (hotele, pensjonaty, kempingi), nieskategoryzowanych w tym agroturystyka, oferujących odpowiedni poziom usług, usługodawców okołoturystycznych (wypożyczalnie sprzętu turystycznego, przewoźników...), przedstawicieli atrakcji turystycznych. Podmioty zlokalizowane niekoniecznie na terenie powiatu mrągowskiego, ale na Mazurach.

Uczestnikami tej publikacji mogą być wyłącznie członkowie Lokalnej Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” działający w ramach grupy projektowej Mazurskiego Klastra Turystycznego, zainteresowanych promocją turystyczną w Rosji. Więcej nt. uczestnictwa w grupie…

Informacje ogólne

Będzie to katalog formatu A5 przeznaczony wyłącznie dla turystów rosyjskich. Nie przewiduje się tłumaczeń na inne języki.

Planowany nakład to co najmniej 6000 szt. Koszt 1 str. 350zł brutto.

Planowana data publikacji to pierwszy 7 kwietnia 2014. Cel: zaprezentowanie publikacji podczas Targów Turystycznych Jantur w Kaliningradzie (9 - 12.04.2014)

Wykonujemy bezpłatnie projekty stron oraz tłumaczenia ofert na język rosyjski.

Skład katalogu:

• Krótki opis regionu.

• Oferty w kolejności:

• Obiekty skategoryzowane (hotele, pensjonaty, kempingi)

• Obiekty nieskategoryzowane w tym agroturystyka

• Atrakcje

• Usługi okołoturystyczne

Dystrybucja

Katalog dystrybuowany będzie bezpłatnie w punktach informacji turystycznych, hotelach, pensjonatach oraz na targach turystycznych, głównie w Obwodzie Kaliningradzkim, przez WMROT. Uczestnicy otrzymują egzemplarze do własnej dyspozycji.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt przy ul. Warszawskiej 26 w Mrągowie, tel. 89 743 34 67 lub mailowo: kierownik@it.mragowo.pl

Lista podmiotów już wspierających publikację katalogu:

Całoroczny Kompleks Sportowy "Góra Czterech Wiatrów"

Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa

Hotel Solar Palace Spa & Wellness

Hotel Anek w Mrągowie

Gościniec Molo w Mrągowie

Panoramic-Oscar w Mrągowie

Pensjonat Hubertus w Kosewie

Hotel Roberts Port w Starych Sadach

Mazurska Chata w Mikołajkach

Przedsiębiorstw Turystyczne Wagabunda w Mikołajkach

Kompleks Wypoczynkowo – Konferencyjny Mazur-Syrenka w Krutyni

Stowarzyszenie Przewoźników łodziami po rzece Krutynia ”Perkun” w Krutyni

Biuro Turystyki Kajakowej As - tur

 

Przedstawiamy wstępny projekt katalogu.