Los dzieci jest w rękach rodziców i szkolnych wychowawców. A zabawa jest podstawową formą aktywności dziecka, rozwijającą jego wyobraźnię, samodzielność, kontakty międzyludzkie, sferę uczuciową. Poprzez zabawę młody człowiek zaczyna tworzyć swój system wartości.

Kiedyś nie było ogromnych sklepów z zabawkami, a mimo to (a może właśnie dlatego) dzieci nie miewały problemów w co i czym się bawić? Znały dziesiątki przeróżnych gier i zabaw nie wymagających żadnych rekwizytów.  Były one  nie tylko rozrywką ,ale uczyły uczciwości, solidarności, ćwiczyły wolę, zręczność i orientację. Czas zabawy jest najpiękniejszym prezentem danym przez życie człowiekowi.

Podróże w czasie zabaw są  nowym doświadczeniem, jakie proponujemy przeżyć w Stanicy Wodnej PTTK w Sorkwitach, który jest położony nad jeziorem Lampackiem w otoczeniu lasu,  gdzie dzieci mogą się czuć beztrosko i bezpiecznie.

Nasza oferta obejmuje przeniesienie się na jeden dzień razem z nami w  czasy zabaw naszych dziadków i pradziadków. Dowiesz się,  jak miło można spędzić czas bez  komputera, ale wkraczając w krainę fantazji rozwijając wyobraźnię.

Bo mało kto  pamięta gry w kamyki, w państwa, grę w gumę, albo „raz dwa trzy Baba-Jaga  patrzy”, wyścig pokoju, ślepa siatkówka itd. Jest tyle niesamowitych zabaw, które na pewno was zaskoczą, a które nie wymagają zbędnych rekwizytów.

Zapraszamy w dni majowe, bo wówczas natura budzi się do życia, ptaki cudownie śpiewają,a słońce zachęca do zabaw na  świeżym powietrzu!


Koszt - 15 zł /os
W  skład ceny wchodzi:
•gry i zabawy dla dzieci
•ognisko+ kiełbasa z dodatkami