Zespół Oświatowo-Sportowy „Baza” w Mrągowie oraz Klub Sportowy „AS” Mrągowo zapraszają na Turniej Rodzinny w koszykówce o Puchar Starosty Powiatu Mrągowskiego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (30 marca).

Turniej rozpocznie się w niedzielę o godzinie 10.30 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kopernika. Zawodnicy tworzą dwuosobowe drużyny rodzinne np. tata+syn, mama+córka, brat+siostra.

- Dowolność wyboru składu zostawiamy dla uczestników. Zawody będą rozgrywane w dwóch kategoriach, U-13 i U-19 i o udziale w danej kategorii decyduje zgłoszenie młodszego uczestnika zespołu - zapowiada Sebastian Kaczmarski z ZOS Baza.

Drużyny należy zgłosić do 28 marca na adres mailowy: sebastian.kaczmarski1@o2.pl (ilość zespołów ograniczona). Więcej szczegółów dotyczących turnieju pod nr: 512-990-667. Organizator zapewnia nagrody oraz drobny poczęstunek dla uczestników. Zapraszamy całe rodziny do udziału i kibicowania!

Po zakończeniu turnieju, o godzinie 16 kadeci KS AS Mrągowo rozegrają mecz ligowy w strefowej lidze kadetów. Po ostatnim zwycięskim meczu z UKS ZSS Człuchów 102:92 tym razem przeciwnikiem Asów będzie GTK Asecco II Gdynia. Będzie to ostatni występ mrągowskich zawodników w roli gospodarzy w tym sezonie.