Koncert polskiej wokalistki jazzowej Doroty Miśkiewicz ma upamiętnić trzecią rocznicę śmierci tragicznie zmarłego Władysława Wilińskiego- zasłużonego mieszkańca Miasta Mrągowo.

Pan Władysław Wiliński był osobą mocno związaną z mrągowską kulturą. Na jego pomoc oraz sponsoring mógł liczyć każdy lokalny twórca i organizator imprez kulturalnych i artystycznych. Miłośnik jazzu i wieloletni członek Mrągowskiego Towarzystwa Jazzowego. Dzięki Jego zaangażowaniu organizacyjnemu i finansowemu w Mrągowie udało się zorganizować koncerty wybitnych artystów. Dlatego też, Jego pamięć chcemy uczcić w sposób szczególny i zgodny z jego zamiłowaniem do jazzu koncertem Doroty Miśkiewicz. Koncert odbędzie się w niedzielę 18 maja o godzinie 18.00 w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Na koncert zaprasza Burmistrz Miasta Mrągowo, Centrum Kultury i Turystyki oraz Radio Zet Gold!

Sponsorzy koncertu:
Tracom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo handlowo-transportowe, "Diana" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe, Budextan Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o., Firma "AdamS", Bruss Polska Sp. z o.o., Zakład Usług Komunalnych Z.L. Lubowidzki, Hotel "Anek", "Szapiel" Centrum Reklamowe, Zakład Metalowy "Agromasz", "Inter-Widex".