1 czerwca rusza nowy sezon w Mrongoville, oprócz sprawdzonych pokazów artystycznych z udziałem profesjonalnych kowbojów, Western City oferuje pokazy iluzji oraz atrakcje multimedialne na miarę XXI w!

Ruszyła strona www.mrongoville.pl. Rezerwacje grupowe przyjmowane są pod numerem telefonu +48 505 228 317 lub e-mail biuro@mrongoville.pl.

Dla fanów mocnych wrażeń czeka Cinema 5d, pozwalający odbierać film wszystkimi zmysłami. Przestrzenna muzyka, trójwymiarowy obraz, fotele poruszające się w rytm scenariusza filmu, powiew wiatru, czy padający deszcz sprawiają, że wszyscy poszukiwacze wrażeń znajdują coś dla siebie. Atrakcja dla osób o niezwykle mocnych nerwach i wysokiej odporności na strach.

Desperados - doskonała, interaktywna zabawa dla całej rodziny. Atrakcja oparta jest na rywalizacji między graczami. Każdy odgrywa rolę szeryfa, którego zadaniem jest zaprowadzenie porządku w mieście i aktywny udział w pościgu za przestępcą. Połączenie interaktywności urządzenia z jego stylistyką przeniesie Cię w świat realnego westernu.

Odwiedzając Western City, będziesz świadkiem mrożącego krew w żyłach napadu na bank i pojedynku rewolwerowców, z udziałem profesjonalnych kaskaderów konnych oraz pokazów iluzji, które przeniosą odwiedzających w świat trkiów i rzeczy trudno wytłumaczalnych.

W biurze Szeryfa będzie można sprawdzić swoją celność i refleks, gdzie od ubiegłego sezonu została otwarta strzelnica odpustowa z super nagrodami.

Nowością jest ścieżka edukacyjną. Miasteczko Mrongoville przygotowało dla szkół specjalną ofertę wycieczki, skierowaną zarówno dla całej szkoły np. w formie pikniku szkolnego, dnia integracyjnego, jak również dla indywidualnej klasy. Każda wycieczka niezależnie od długości trwania ma służyć integracji, nauce i wspaniałej zabawie. Naszym celem jest zapoznanie młodzieży z fascynującą historią, bogatą kulturą, różnorodną przyrodą i geografią jednego z najbardziej wpływowych państw współczesnego świata Stanów Zjednoczonych. Oferta edukacyjna Miasteczka obejmuje szereg zagadnień z przedmiotów humanistycznych oraz przyrodniczych, które znajdują się w podstawie programowej na wszystkich poziomach nauczania. W czasie realizowania ścieżki edukacyjnej poruszane są różnorodne zagadnienia, wśród których wyróżnić należy: wielkie odkrycia geograficzne, historię Stanów Zjednoczonych - Od powstania do końca XIX wieku, osadnictwo polskie w Ameryce Północnej, najważniejsze wynalazki XIX stulecia, kulturę i życie codzienne Indian, ochronę przyrody i parki narodowe w Stanach Zjednoczonych.

Dla najmłodszych na terenie Mrongoville znajduje się duży plac zabaw, z dmuchańcem, zdjeżdzalnią i huśtawkami oraz gry zręcznościowe: płukanie złota, rzuty podkową, strzelanie z łuku i byk mechaniczny.

Ponadto na terenie Miasteczka znajduje się stylowy Saloon i Mexico Bar, gdzie można spróbować kuchni rodem z Dzikiego Zachodu.

W Mrongowille gwarantowana jest świetna zabawa, wyśmienita kuchnia i dużo humoru! Proponowane przez Miasteczko atrakcje przybliżą kultowe miejsca i zwyczaje panujące na Dzikim Zachodzie. Każdy może choć na chwilę przenieść się w świat szeryfów, rewolwerowców i poszukiwaczy złota, znanych dotąd jedynie z westernów.Godziny otwarcia:

Pon. – Pt. - 10.00 - 21.00

Sob. - Nd. - 10.00 – 22.00

Cennik:

Dzieci do lat 4 wstęp bezpłatny.

Cena biletu: 30 PLN / os.

Bilet grupowy: 25 PLN / os. (wymagana jest wcześniejsza rezerwacja i minimalna ilość 15 osób)

W cenię biletu wliczone są atrakcje:

- pokazy kowbojskie (pojedynek rewolwerowców, napad na bank)

- pokazy iluzji

- Cinema 5d

- Desperados

- Byk mechaniczny

- Strzelanie z łuku

- Plac zabaw

- program edukacyjny dla dzieci i młodzieży

Pokazy odbywają się o codziennie w godzinach 12:00, 15:00 i 17:00.

Po godzinie o 18:00 wstęp do Miasteczka wolny, a atrakcje dodatkowo płatne:

Cinema 5d – 10 PLN

Desperados – 10 PLN

Byk mechaniczny – 10 PLN

Strzelanie z łuku – 10 PLN

Plac zabaw – 10 PLN

Strzelnica odpustowa – 10 PLN