Czy turyści lubią Mrągowo? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w sierpniu! Nasze miasto bierze udział w ogólnopolskim konkursie “Lubimy podróżować, czyli co lubi społeczność turystyczna?” organizowanym przez SocialTravel.pl.

Mrągowo Miasto Festiwali oraz Sport Zmienia Mrągowo pod takimi hasłami na portalu SocialTravel promuje się nasze miasto. Wszystko po to, by zwyciężyć w konkursie “Lubimy podróżować, czyli co lubi społeczność turystyczna?”. Mrągowo walczy o laur w kategorii miasta, tym samym ma szansę wygrać ogólnopolską kampanię promocyjną.

Mrągowo Festiwalowe Miasto

Sport Zmienia Mrągowo

Konkurs wyłoni 6 zwycięzców z całej Polski, po jednym z każdej kategorii. Ponadto zostanie przyznanych 100 specjalnych wyróżnień dla uczestników w obrębie podkategorii (z każdego województwa).

Jak głosować ?
Reguły są proste. Należy jedynie wejść na wizytówkę miejsca lub atrakcji i oddać swój głos za pomocą przycisku “Lubię to!” lub dodania swojej opinii, przy czym za opinię przydzielanych jest 10 punktów, a za “Lubię to!” “lajka” 1 punkt. W każdej kategorii wygrywa ten, kto otrzyma największą liczbę punktów otrzymanych od fanów.

Mrągowo …tu zaczyna się podróż! Głosuj!
Głosować można w terminie  1.06 – 30.07.2014