Mrągowo po raz kolejny pobiegnie z całą Polską! Przed Mrągowianami trasa wyznaczona na placu Unii Europejskiej. Do zobaczenia na stracie!

Mrągowo, jako jedno z pierwszych miast w Polsce włączyło się w propagowanie ogólnopolskiej akcji - "Polska Biega" organizowanej w całym kraju od października 2006r.

Po sukcesie poprzednich akcji, nasze miasto ponownie postanowiło się włączyć w organizację tegorocznych biegów masowych. Dlatego też zgodnie z założeniem akcji chcemy zaprosić wszystkich mieszkańców Mrągowa, niezależnie od wieku i kondycji do uczestnictwa w „Mrągowskim Biegu Wiosny” organizowanym w naszym mieście w dniu - 23 maja 2014r.

Patronat nad imprezą w Mrągowie objęła Burmistrz Miasta Mrągowa, zaś patronat nad akcją w całej Polsce objęli: TVP Program 1, Gazeta Wyborcza, Radio RMF.

Bieg organizowany w Mrągowie, odbędzie się w dniu 23 maja 2014r. o godz. 17.00 na Promenadzie przy placu Unii Europejskiej.

Szczegółowe informacje o biegu (regulamin, oświadczenia o stanie zdrowia, zasady startu i inne) są do pobrania na stronie internetowej www.sportzmieniamragowo.pl

Koordynatorem akcji z ramienia CKiT jest Waldemar Cybul, u którego można uzyskać wszystkie szczegółowe informacje na temat biegu – tel. 601628006.

Źródło:www.mragowo.pl