Niezbędne informacje turystyczne między innymi o Mrągowie, a także 22 innych miejscowościach Warmii i Mazur turyści odwiedzający nasz region znajdą w swoim telefonie. Wszystko, dzięki aplikacji mobilnej my-guide.

 

My-guide to wirtualny niezbędnik turystyczny. Aplikacja ma ułatwić turystom poznać uroki 23 miejscowości z Warmii i Mazur oraz być na bieżąco z ciekawymi wydarzeniami kulturalnymi.

My-guide jest jednym z najbardziej rozbudowanych i funkcjonalnych systemów na rynku, przystosowanym do indywidualnego zwiedzania. Jako jedna z nielicznych aplikacji, my guide został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Treści aplikacji można odczytać, obejrzeć oraz odsłuchać. Aplikację można również pobrać w wersjach obcojęzycznych – po angielsku, niemiecku i rosyjsku.  Dzięki temu my-guide to wspaniałe narzędzie dostępne dla każdego turysty, który zdecyduje się odwiedzić Warmię i Mazury.

Ponadto, użytkownik my-guide możne skomentować istniejące atrakcje czy wydarzenia, a także zarejestrować na mapie własne, ciekawe miejsca. Zawsze możemy odczytać swoją lokalizację i otrzymać informacje o miejscowościach, atrakcjach, wydarzeniach, szlakach znajdujących się w pobliżu – w ustalonej przez nas odległości.

Aplikacja powstała w ramach projektu „Modernizacja i rozbudowa regionalnego systemu informacji turystycznej” RPO Warmia i Mazury na lata 2007-2003.

 

Aplikacja jest dostępna pod adresem: my-guide.warmia.mazury.pl