Organizatorzy 33 edycji Pikniku Country zdradzili pierwsze szczegóły tegorocznych koncertów. W imprezie zaplanowanej na weekend 25-27 lipca weźmie udział kilkudziesięciu wykonawców z Polski i zagranicy.

Festiwal Piknik Country & Folk jak co roku zagości w amfiteatrze nad jeziorem Czos oraz w centrum naszego miasta. Formuła festiwalu w tym roku zasadniczo się nie zmienia, choć piątkowy koncert „Pięciu Wspaniałych” odbędzie się po raz pierwszy. Wystąpią w nim między innymi T.LOVE, BRACIA Cugowscy, Maciej Maleńczuk, Poparzeni Kawą Trzy czy KOMBII. Piątkowy koncert, z którego relację live przeprowadzi telewizyjny Polsat, raczej trudno będzie nazwać koncertem w stylu country. Ale sobotnie i niedzielne granie to już typowo muzyka country. Pojawią się dobrze znani muzycy z Polski – między innymi Ala Boncol, Tomek Szwed czy Honky Tonk Brothers.

– Jak w latach poprzednich nasze zaproszenia do udziału w Pikniku przyjęły także gwiazdy z USA i Europy. Amerykańskie country będzie reprezentować zespół Modern Earl a europejskie, co więcej słowiańskie, czeski Drops. Polscy countrowcy, którzy nie zawiodą i tym razem, to Czarek Makiewicz, Tomek Szwed, Honky Tonk Brothers i Ala Boncol. Zbigniew Hofman z zespołem Babsztyl opracowuje specjalny, jubileuszowy, program z żeńskimi duetami – informują organizatorzy.

Program Pikniku Country 2014

Bilety można zakupić bezpośrednio poprzez system ebilet.pl lub za pośrednictwem Centrum Kultury i Turystyki.

Wydruk biletu  z systemu dla poszczególnych klientów następuje po wpłacie kwoty na konto Centrum Kultury i Turystyki. Bilety będą przechowywane dla Państwa w Centrum Kultury i Turystyki i będzie je można odebrać w dogodnym dla Państwa terminie.

*Rezerwacja otrzymuje status pełnej rezerwacji w momencie wpłaty na wskazany rachunek, o którym  jesteście Państwo informowani drogą mailową, dodatkowo w przesłanej informacji jest zawarta propozycja miejsc i wysokość kwoty do wpłaty.

* Okres ważności rezerwacji upływa po 5 dniach roboczych (okres ważności rezerwacji jest liczony od  otrzymania szczegółowych informacji dotyczących rezerwacji).  Po nieopłaceniu rezerwacji w ciągu 5 dni rezerwacja zostaje anulowana, a bilety  wracają do ponownej sprzedaży.CENY BILETÓW NA TEGOROCZNY PIKNIK COUNTRY

PIĄTEK 25.07.2014 - NA ŻYWO W TELEWIZJI POLSAT "PIĘCIU WSPANIAŁYCH I..."
Pięciu wspaniałych - koncert z udziałem najbardziej znanych gwiazd polskiego rynku muzycznego, reprezentujących m.inn. rockowo folkowe odmiany muzyki popularnej.

    Ceny biletów:
    I Strefa – Cena 180 zł
    II Strefa – Cena 150 zł
    III Strefa – Cena 100 zł
    IV Strefa – Cena 70 zł


SOBOTA 26.07.2014
Koncert, w którym świętować będziemy jubileusze, oceniać współpracę artystyczną i uczestniczyć w występach najlepszych polskich wykonawców muzyki country, którzy wystąpia obok gości z Europy i światowej stolicy tego gatunku muzycznego - z USA.

    Ceny biletów:
    I Strefa – Cena 170 zł
    II Strefa – Cena 140 zł
    III Strefa – Cena 90 zł

NIEDZIELA 27.07.2014
Atrakcyjne występy kabaretowe z countrowymi elementami programowymi i folkowe klimaty w wykonaniu popularnych i lubianych artystów polskiej sceny muzycznej.

    Ceny biletów:
    I Strefa – Cena 150 zł
    II Strefa – Cena 120 zł
    III Strefa – Cena 90 złDane dotyczące naszego konta:

Centrum Kultury i Turystyki
ul. Warszawska 26
11-700 Mrągowo 
BS Mikołajki o/Mrągowo
269 350 000 102 154 907 207 20 001
z dopiskiem w treści przelewu "rezerwacja biletów na Piknik Country"
+  (nazwisko, imię osoby rezerwującej)


* Nie wysyłamy biletów pod wskazany adres - odbiór na miejscu.

*Uwaga! Chęć otrzymania faktury za zakup biletów prosimy zgłaszać przy dokonywaniu rezerwacji.