Instytut Hortiterapii w maju obchodzi urodziny, jeśli już teraz jedziecie na Mazury - zajedźcie do Mrągowa na urodzinowe zielone seminarium, któremu towarzyszy nasze wydawnictwo Hortiterapia. Pierwsza tego typu pozycja dedykowana hortiterapii w Polsce. 

W maju spotykamy się w gościnnym Centrum Edukacji Ekologicznej w mrągowskiej Ekomarinie. Zaproście także nas do siebie do Waszych uroczych zakątków.  Opowiemy o nich w naszym programie Pomost. Pamiętajmy o Ogrodach... przecież z nich wyszliśmy :)

Prowadzenie i koordynacja zajęć

mgr Zofia Wojciechowska Instytut Hortiterapii.

Zapisy e-mail: programpomost@gmail.com

tel. 518 921 104

INSTYTUT HORTITERAPII to projekt, który ma na celu nie tylko organizację szkoleń, kursów i warsztatów, ale również, a może przede wszystkim wraz z INSTYTUTEM HORTITERAPII pragniemy zainteresować, zaciekawić i pozytywnie zakręcić wszystkich, spragnionych chwili artystycznego zapomnienia. Zaprosić do wspólnej przygody w świecie natury.

Pomysł INSTYTUTU HORTITERAPII i Zielonej Akademii powstał ponieważ chcemy uczyć się z Wami nowych rzeczy. Ciągle otwieramy się na potrzeby innych dbając o zrównoważony rozwój chroniąc niezwykłość mazurskiej historii ukazując walory naszego naturalnego środowiska.

Z uśmiechem radości czekamy na spotkania z Wami wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom.
Zapraszam na nasze cykliczne spotkania - pt. Seminarium Hortiterapia.

Wiedza, profesjonalizm, pasja oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zielonych warsztatów hortiterapii przekładają się na jakość szkoleń dają ciekawą mieszankę umiejętności, które zainteresują wszystkich małych i dużych poszukiwaczy nowych umiejętności. Zapraszam do Zielonej Akademii odkrywców i poszukiwaczy praktycznej wiedzy i dobrej zabawy w świecie  przyrody. Zachęcam do spacerów i wypraw z nami do barwnej krainy zielonych historii i kłobukowych legend związanych z Mazurami.

Z nami nie grozi Wam nuda :)

Przesyłam formularz zgłoszeniowy oraz informację o seminarium: Tematyka naszych spotkań będzie dostosowana do aktualnych tendencji dotyczących bioterapii w procesach rehabilitacji a podstawowe zagadnienia z współczesnej Hortiterapii (ogrodoterapii)  poruszane będą zarówno przez wykwalifikowanych szkoleniowców jak i samych praktyków. Prowadzenie i koordynacja zajęć mgr Zofia Wojciechowska Instytut Hortiterapii

Każdy uczestnik zostanie zaopatrzony w komplet materiałów szkoleniowych oraz informacyjno -promocyjnych. Wszystkich zainteresowanych udziałem w dowolnym seminarium uprzejmie prosimy  o wypełnienie  FORMULARZA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU W SEMINARIUM, który dostępny jest na stronie Instytutu Hortiterapii https://docs.google.com/forms/d/1feI7cpLV-K9-TJ44Zqi4cHv0aLJq0VKhKRPCUGjUwbs/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link

Wszystkie szczegóły  oraz program przesyłamy drogą e- mail bieżące informacje na stronie bloga www.hortiterapia.blogspot.com oraz

www.zielonypromień.btx.pl

Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z tym już dziś zachęcamy do wysyłania zgłoszeń. Udział w kursach i seminariach jest płatny. Jedna osoba może uczestniczyć w dowolnej liczbie seminariów i kursów.