12 złotych tyle kosztuje Mazurska Karta Turystyczna, dzięki której mieszkańcy oraz turyści odwiedzający Warmię i Mazury mogą liczyć na specjalne zniżki na noclegi, gastronomię i atrakcje regionu. Kartę można nabyć w Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej.

 Mazurska Karta Turystyczna to imienna karta rabatowa, upoważniająca do uzyskania zniżki przy zwiedzaniu, korzystaniu z atrakcji turystycznych, usług noclegowych i gastronomicznych Mazur. W systemie rabatowym obecnie bierze udział
18 partnerów. Z pewnością ich liczba jeszcze się zwiększy.

By ułatwić zaplanowanie ciekawego pobytu do karty dołączona będzie broszura, która pozwoli na zorientowanie się w ofercie, a także mapka regionu, kontakty i użyteczne informacje o poszczególnych atrakcjach turystycznych. Karta będzie dystrybuowana przez cały rok. Okres ważności to miesiąc od daty zakupu.Jedna karta upoważnia do zniżek 1 osobę dorosłą + dziecko do 16 roku życia.

Dystrybutor dostarcza Kartę, także pocztą po uprzednim wpłaceniu należności na konto LOT "Ziemia Mrągowska":

BANK SPÓŁDZIELCZY W MIKOŁAJKACH, ODDZIAŁ W MRĄGOWIE

NR RACHUNKU BANKOWEGO:

59 9350 0001 0216 3329 2062 0001

 

W przypadku przelewów internetowych prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres biuro@it.mragowo.plMazurska Karta Turystyczna- kup swoją kartę już dziś!