Na swoim koncie mają już pierwsze płyty i miliony wyświetleń teledysków na YouTube. Teraz wystąpią na deskach Festiwalowego Amfiteatru. Podczas Dni Mrągowa dla mrągowskiej publiczności zaśpiewa Rafał Brzozowski i Ewelina Lisowska. Koncert w wykonaniu muzyków młodego pokolenia to gwarancja udanego wieczoru!

Udział w popularnych talent show dał im przepustkę do muzycznej kariery. Wykorzystują szansę, nagrywają muzyczne hity i  grają koncerty w całej Polsce. Teraz wystąpią również w Mrągowie. Koncert Eweliny Lisowskiej i Rafała Brzozowskiego odbędzie się w sobotę 5 lipca w Festiwalowym Amfiteatrze nad jeziorem Czos.

Bilety w cenie: 35 zł, 25 zł, 15 zł do nabycia w portierni CKiT (ul. Warszawska 26, Mrągowo), tel. 89 743 34 66 lub 89 743 34 73  oraz on – line na: www.ckit.mragowo.pl a także w serwisach eko-bilet i e-bilet. *Ulgi dla grup zorganizowanych!!!
 

 

Rafał Brzozowski - wokalista, muzyk i instrumentalista. Karierę rozpoczął od udziału w programie "Szansa na sukces" w 2002 r. gdzie zdobył wyróżnienie. Następnie został zauważony przez Edmunda Stasiaka który zaprosił go do udziału  reaktywacji grupy Emigranci z którym nagrał wspólnie album "I inne utwory". Później nawiązał współpracę z założycielem grupy De Mono Markiem Kościkiewiczem i został wokalistą w jego nowym zespole o nazwie Mono. Latem 2012 roku Rafał Brzozowski wydał swój debiutancki album "Tak blisko" który zyskał status złotej płyty, a utwór tytułowy z albumu otrzymał nagrodę w kategorii Przebój lata podczas gali Eska Music Awards 2012.Kolejny singiel Rafała „Za mały jest świat” bardzo szybko zagościł na czołowych miejscach we wszystkich stacjach radiowych. Rafał na festiwalu w Oplu 2013  zdobył superjedynkę oraz wygrał konkurs na przebój lata 2013 Radia ZET i TVP2 w Kołobrzegu. 

Ewelina Lisowskapolska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Debiutancki mini album pt. Ewelina Lisowska ukazał w 2012 r. a promowany był piosenką „Nieodporny rozum” do której został zrealizowany teledysk. Kompozycja dotarła m.in. na 1. miejsca zestawienia Polish Airplay Chart oraz 6. miejsca listy najlepszych piosenek 2012 roku Radia ZET, 7. miejsca RMF FM i 3. miejsca Radia Eska. 10 grudnia 2012 odbyła się premiera kolejnego singla piosenkarki, „W stronę słońca”, który w serwisie YouTube odsłuchany został ponad dwa miliony razy w ciągu tygodnia i dzięki temu znalazł się na liście najchętniej odtwarzanych materiałów muzycznych na świecie.
W 2013 na antenie Radia Eska odbyła się premiera trzeciego singla piosenkarki, „Jutra nie będzie”, promującego jej debiutancki album Aero-Plan, który ukazał się 7 maja i zadebiutował na 10. miejscu listy OLiS. Także w 2013 z utworem „W stronę słońca” Lisowska wystąpiła w koncercie „Największe przeboje roku” na festiwalu TOPtrendy 2013 w Sopocie. 15 czerwca tego samego roku podczas 50. KFPP w Opolu odebrała Superjedynkę w kategorii SuperArtystka. 3 sierpnia 2013 podczas gali Eska Music Awards 2013 nagrodzona została w kategoriach: Najlepszy hit („W stronę słońca”), Najlepszy debiut oraz Najlepszy artysta w sieci. Dzień później, wystąpiła jako support przed koncertem Nelly Furtado. Koncert odbył się podczas finału światowych regat Tall Ships' Races.