Tygodniowy rejs z przyjaciółmi na prestiżowym jachcie....marzenie? Nie! Nagroda główna w konkursie „Legendy 7 Cudów Mazur”. Wystarczy w ciekawy sposób przedstawić techniką kolażu mazurskie legendy! Nie czekaj! Weź udział w konkursie!

„Legendy 7 Cudów Mazur” pod takim hasłem ruszył konkurs graficzno-fotograficzny W ramach samorządowej kampanii 7 Cudów Mazur. Zadaniem uczestników jest stworzenie kolaży obrazujących znane im legendy mazurskie. Nagrodą główną jest tygodniowy rejs na prestiżowym jachcie Delphia 33mc, będącym jednostką flagowym kampanii.

Konkurs „Legendy 7 Cudów Mazur” polega na przedstawieniu w formie graficznej znanych opowieści mazurskich. Tematyka prac może odwoływać się zarówno do historii z czasów zamierzchłych, jak i współczesnych. Może też ocierać się o sferę fantastyki i baśni. Prace konkursowe mają przybrać formę kolaży. Do ich stworzenia posłużyć mogą różne techniki: fotografia, grafika komputerowa, rysunek lub komiks.

Zwycięzcy konkursu wraz ze swoimi przyjaciółmi popłyną w tygodniowy rejs prestiżowym jachtem Delphia 33mc, będącym flagową jednostką kampanii „7 Cudów Mazur”. Oprócz niezapomnianej wyprawy szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich, załogi odwiedzą największe miasta leżące w tym regionie.  Nagrodami dodatkowymi będą vouchery upoważniające laureatów do spędzenia weekendu w pensjonacie Villa Bella Italia w Mikołajkach.

Wyboru najbardziej interesujących prac dokona jury konkursowe oraz internauci na fanpage’u www.facebook.com/7cudowmazur. Oceniana będzie głównie pomysłowość uczestników w stworzeniu unikalnej legendy oraz walory artystyczne pracy. Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie www.7cudowmazur.pl/konkurs. Konkurs skierowany jest do osób, które ukończyły 16 rok życia.

Zgłoszenie:

Pracę prześlij na adres:  7cudowmazur@vmgpr.pl do dnia 30.06.2014. Wysłanie pracy jest równoznaczne z zapoznaniem się regulaminu konkursu dostępnego
TUTAJ

Źródło:http://portal.warmia.mazury.pl

Poznaj mazurskie legendy