Gwiazdy występujące na dekach amfiteatru nad jeziorem Czos złożą na specjalnej ścianie swoje autografy. Wszystko w ramach projektu PODPIS.

Mrągowo wzorem Piernikowej Alei Gwiazd w Toruniu czy Bydgoskiej Alei Autografów będzie miało miejsce, w którym znane osoby będą składać swoje autografy. Gwiazdy występujące na deskach Festiwalowego Amfiteatru złożą swoje podpisy na specjalnie przygotowanej do tego ścianie.

W piątek 18 lipca o godz. 17.30 podczas próby generalnej Mazurskiej Nocy Kabaretowej, specjalne wydarzenie, odsłonięcie podpisów gwiazd występujących na deskach mrągowskiego Amfiteatru. W tym roku zostaną zaprezentowane podpisy Jacka Fedorowicza, Stanisława Tyma oraz logo kabaretu Ani Mru Mru.

Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zaprosili Kabarety i Organizatorów tegorocznej Mazurskiej Nocy Kabaretowej, oprawę muzyczną przygotował kwartet instrumentów dętych Mrongovia Brass, zapowiada się miłe piątkowe popołudnie w plenerze.

Zapraszamy w piątek 18 lipca, godz. 17.30 próba generalna Mazurskiej Nocy Kabaretowej, Amfiteatr od strony Promenady nad jeziorem Czos.

Idea projektu PODPIS

Istotą projektu jest wykorzystanie ścian amfiteatru dla ekspozycji przetworzonych artystycznie podpisów Gwiazd , lub logotypów zespołów występujących w Amfiteatrze nad jeziorem Czos .

Podpis-unikatowe, niepowtarzalne „Logo” – znak firmowy, każdego z nas.  Podpis nas określa, wyróżnia, definiuje, przedstawia ścisłe, osobiste cechy , które wyrażają się w charakterze pisma. 


Idea pomysłu: Zestawiać i formatować tak podpisy artystów, lub logotypy zespołów, aby z czasem utworzyły strukturę o charterze zbliżonym do efektów uzyskiwanych przy zastosowaniu  technik kolażu „eksperymentować” z wymiarem, położeniem, akcentem, przy jednolitej kolorystyce napisów.

Projekt zrealizowano według koncepcji i na zlecenie Urzędu Miejskiego w Mrągowie, przy współpracy i pomocy następujących Partnerów:
Monika Molas – Wołos Dyrektor Mazurskiej Nocy Kabaretowej,
Przewodnicząca Zarządu Stowarzyszenia Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA
Artysta Grafik Piotr Dondajewski
Firma Art Neon Piotr Parzych
Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie

Uwaga! Bramy amfiteatru będą zamknięte, ale wystarczy powiedzieć ochronie, że przybyli Państwo na odsłonięcie podpisów i zostaną Państwo wpuszczeni na teren amfiteatru.