Najgłośniejsze medialne zawody jeździeckie w kraju z ponad 10-letnią tradycją.  Jedyna impreza w Polsce łącząca w sobie piękne konie, wyczynowy sport, wielkie gwiazdy i wspaniałe pokazy. W najbliższy weekend odbędzie się GAŁKOWO MASTERS 2014.

 

 

 

SPORT

100 zawodników z całej Europy weźmie udział w 15 konkurach w ciągu trzech dni. W programie między innymi Konkurs Sharp Masters - jedyne takie wydarzenie sportowe w Polsce, rozgrywane według zasad obowiązujących w czasie mistrzostw świata. Czterech njalepszych europejskich zawodników cztreokrotnie pokonuje parkour na własnym koniu i koniach trzech rywali. Żaden inny konkurs w świecie jeździeckim nie budźi tak wielkich emocji, jego zasady nie są proste, a wynik w pełni dowodzi mistrzowskich umiejętności.

Sprawdź szczegóły

 

SHOW

Sztafety zawodowców, gwiazdy i dzieci – konkursy równoległe, w którym uczestnicy startują w parach pokonując przeszkody o odpowiednim stopniu trudność - ogromnie emocjonujące i wyjątkowo lubiane przez widzów. 

Sprawdź szczegóły

 

STARS

Gałkowo to miejsce, gdzie ludzie ze świata mediów czują się dobrze. mają czas na sportowe wyzwania, odpoczynek, zabawę z dziećmi i okazję do spotkań i rozmów, na które w warszawie zazwyczaj jest tak mało czasu. My możemy ich podziwiać w konkursach jazdy konnej, pełnych ogromnych emocji oraz zmaganiach konnej, przepięknych pokazach ujeżdżania, pokonujących cross samochodami terenowymi, czy w pokazach mody.

Sprawdź szczegóły

Źródło: www.galkowomaster.com