Zawiadomienie o regatach

Instrukcja żeglugi

Zgłoszenie na regaty

Następną IV i ostatnią eliminacją Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2014 są regaty Hotel Mercury Mrągowo Cup. Regaty rozegrane zostaną zgodnie z regulaminem organizatora MTR Czos 2 sierpnia 2014 na jeziorze Czos.
Sponsorem głównym i tytularnym regat jest Hotel Mercury Mrągowo.

Hotel Mercury Mrągowo od lat wspiera sport i żeglarstwo. To ikona i symbol mazurskich hoteli. To wizytówka naszego miasta. Od przeszło 30 lat gościł i gości gwiazdy i osobistości.  Znany jest z niezwykłej troski o swoich gości i bardzo atrakcyjnej i bogatej oferty turystycznej i konferencyjnej. Lokalizacja nad wschodnim brzegiem J.Czos gwarantuje spokój gwarancję wypoczynku i wspaniały widok na akwen.

Zapraszamy wszystkich żeglarzy na regaty. Pogoda zapowiada się pysznie. Słońce, wiatr i wysoka temperatura. To niestety ostatnia eliminacja Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa. Mamy nadzieję, że będzie również z Waszym udziałem.

Regaty rozgrywane są na łodziach żeglarzy. Nie ma ograniczeń technicznych. Startujemy na żaglach podstawowych. Żeglarze klasyfikowani są w grupie otwarto pokładowej i kabinowej. Finał zmagań na Czosie 30 sierpnia.