Ostatni lipcowy weekend to okazja, aby dowiedzieć się między innymi jak spędzić atrakcyjnie wakacje na Mazurach oszczędzając przy tym nieco pieniędzy.  Poza tym, czas Pikniku Country to możliwość poznania oferty Muzeum Sprzętu Wojskowego w Mrągowie, Fermy Jeleniowatych w Kosewie Górnym czy Ogrodów Pokazówych&Motylarni w Marcinkowie, a także sposobność zobaczenia prac lokalnych rzemieśliników oraz szansa dowiedzenia się co kryje się pod hasłem Country Flowers. Szczegóły dotyczące atrakcyjności turystycznej Mrągowa można znaleźć na stoisku promocyjnym nr 5 i 6 zlokalizowanym na ul. Jaszczurcza Góra tuż obok Festiwalowego Amfiteatru.

ZAPRASZAMY!

 


Długi,lipcowy weekend proponujemy spędzić na Pikniku Country w Zielonej Akademii. Spotykamy się przez 3 dni w Mrągowie, miejscu wymarzonym na relaks,odpoczynek i regeneracje sił, w otoczeniu lasu, niespotykanych odmian kwiatów i ziół. Jesteśmy przekonani, że przygotowany przez nas program Country Flowers spełni Państwa oczekiwania.

Już podczas najbliższego weekendu (25 -27 lipca) do dyspozycji gości Pikniku Country będzie zespół specjalistów Instytutu Hortiterapii. Każdy będzie miał okazję skorzystać z wyjątkowej okazji wykonania własnej piknikowej ozdoby z kwiatów. To autorska praca stworzona przez specjalistkę hortiterapeutkę Zofię Wojciechowską.


Country Flowers to unikalny program: Poprzez analizę czterech głównych elementów: kształtu twarzy, kształtu głowy, analizę kolorystyczną oraz psychologię ruchów, dobierana będzie idealna ozdoba. Styliści biorąc pod uwagę wszystkie te elementy zaplanują kwiatowy kapelusz Country Flowers dopasowany w każdym calu. Taki, który doskonale wyraża charakter i osobowość, zawierający charakterystyczne rośliny z mazurskiej łąki. Razem z nami poznasz dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze ziemi mrągowskiej.

Wykonamy własnoręcznie ozdobę lub kompozycję Country Flowers. Idealną -  taką, z której jesteśmy zadowoleni każdego dnia. Analiza realizowana przez zespół Instytutu Hortiterapii to cenne doświadczenie, które pozwoli spojrzeć na własną osobowość z perspektywy specjalisty. Dowiedz się wszystkiego o swoich ulubionych kolorach w przyjemnej atmosferze w Zielonej Akademii przy stoisku  patronackim miasta Mrągowa na Pikniku Country.  Zaplanuj swój perfekcyjny kapelusz Country Flowers lub inną ozdobę z mazurskich kwiatów podczas tego weekendu.

Analiza i wykonanie ozdoby trwa około 15 minut. Prosimy szukajcie Zielonej Akademii na Pikniku Country. Zespół Instytutu Hortiterapii będzie do dyspozycji w następujących terminach: Piknik Country godzina 16.00-20.00 w specjalnym namiocie Mrągowo stanowisko 5 i 6.

Rozpoznacie nas po bajecznych koszach kwiatów i ziół prosto z okolicznych łąk.  Kwiatowe brosze i bajeczne kapelusze, dużo humoru i dobrej zabawy, uwolnimy wyobraźnię, wypuścimy motyle marzeń. Razem z Gośćmi Pikniku Country przeprowadzimy warsztaty oryginalnych ozdób w stylu "Country Flowers" już dziś!