Polskie Radio Program Czwarty w niedziele 20 lipca odwiedzi Mikołajki. Plenerowa audycja nadawana będzie z Placu Wolności. Będzie można nie tylko zobaczyć pracę prezenterów od kuchni, ale także wziąć udział w przygotowywanych atrakcjach.

W niedzielę w centrum naszego miasta pojawi się wóz transmisyjny, a pod dmuchanym namiotem Czwórki rozstawione zostaną leżaki, z których będzie można obserwować studio plenerowe. Prezenterzy „Czwórki” przygotowują także animacje dla odwiedzających: gry planszowe, malowanie toreb, fotokabinka, malowanie paznokci w barwy czwórkowe. Akcja rozgłośni zaczyna się o godz. 14.00 i potrwa do 18.00.

Muzyka z serc

Dodatkową atrakcją niedzielnego dnia będzie koncert Małego Chóru Wielkich Serc, który zaplanowano na godzinę 17.00. Zespół tworzy 60 dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Założycielem i prowadzącym jest franciszkanin o. Piotr Kleszcz, który komponuje muzykę i układa teksty. Do tej pory odbyło się około 400 koncertów chóru. Wielokrotnie brali udział w programach telewizyjnych i radiowych, zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich. Nagrali kilkanaście żywiołowych teledysków emitowanych w TV i oglądanych chętnie w Internecie. Absolwenci Małego Chóru Wielkich Serc kilka lat temu wraz z o. Piotrem stworzyli nowy zespół młodzieżowy "Płomień Nadziei", który również koncertuje i uwielbia Pana podczas comiesięcznych wieczorów chwały o nazwie "STREFA UP" (Strefa Uwielbienia Pana).

Wstęp na wszystkie wydarzenia w Mikołajkach jest wolny. Serdecznie zapraszamy.

Źródło: CK Kłobuk