Jest to doskonała propozycja rozrywki na jesienny wieczór. Nie ma nic przyjemniejszego w walce z chłodnymi wieczorami niż wspólne spędzenie czasu z najbliższymi. A jeśli dodamy do tego doborowe towarzystwo gwiazd oraz pełną humoru komedię otrzymamy niezapomniane i gorące wrażenia!

Przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej „Andropauza Dance”. Czy ich przyjaźń przetrwa próbę…sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami? Dla zabicia resztek nadziei wyjaśniamy: andropauza, to męska odmiana klimakterium. Kobieta w klimakterium, to osoba, której mężczyzna musi wybaczyć więcej. Andropauza, to stan, którego mężczyzna nie może wybaczyć sobie. Zwłaszcza, że kobiety i andropauzy mężczyzna nigdy nie zrozumie. A żyć trzeba! Pięciu nieznajomych spotyka się w sanatorium. Pięć odmiennych osobowości, pięć charakterów i pięć życiorysów. I jeden wspólny wróg – doktor ZUS. Polska rzeczywistość w sanatoryjnej świetlicy i na dancingu. Historia, która każdemu może się zdarzyć. Opowiedziana prześmiesznymi dialogami i piosenkami, których melodie rozpoznajemy po pierwszych dźwiękach. Wulkan dowcipu, kiedy bohaterowie idą na żywioł. I odrobina wzruszenia, kiedy wspominają młodość. Samo życie.

Wystąpią:
Andrzej  Beya- Zaborski, Piotr Skarga, Maciej Damięcki, Michał Pietrzak oraz Alicja Dąbrowska.

Spektakl ANDROPAUZA 2 - czyli Męska rzecz…być z kobietą odbędzie się w poniedziałek 22 września w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.

Bilety w cenie 70 zł


Informacja, sprzedaż i rezerwacja biletów w Centrum Kultury i Turystyki: poniedziałek - piątek w godz. 10.00-17.00 - punkt ksero, tel. 89 743 34 66, po godz. 17.00 oraz w soboty i niedziele - portiernia CKiT, tel. 89 743 34 73, Rezerwacja grupowa 502 661 402.

Źródło:www.ckit.mragowo.pl