Monodram "Ślad" będą mogli obejrzeć w ostatnią sobotę września mrągowianie. To sztuka według debiutu literackiego Marty Dzido "Ślad po mamie”.

Spektakl jest świadectwem tego jak w dzisiejszych zagonionych - zagubionych czasach trudno się nam porozumieć, rozmawiać o swoich głębokich problemach. Punkt wyjściowy to przedwczesna ciąża osiemnastolatki. Obserwujemy do czego ten brak komunikacji w jej życiu doprowadza - samotny proces dojrzewania dziewczyny z perspektywy dojrzałej już kobiety.

Spektakl nagrodzony został na Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Niezależnych OFTeN.recenzje:

"Ślad" nie boi się tabu... przejmująco, dotkliwie zagrany przez Agnieszkę Michalską. Nie tylko dla kobiet."
Dorota Wyżyńska "Gazeta Wyborcza"

Dobrze się stało, że wreszcie usłyszeliśmy głos Kobiety i to, co ona czuje, a nie głos społeczeństwa wmawiający nam, co czuje KOBIETA".
Iwa Poznerowicz, http://teatrdlawas.pl/

„Sztuka „Ślad” jest monodramem, jednakże wyjątkowo tu dużo, jak na monodram dialogów (…). Narracja jest tak prowadzona, że mamy wrażenie jakby na scenie było więcej osób”.
Mani Świątek, qultqultury.pl

"Bezbłędna kreacja i prawdziwy popis aktorskich umiejętności Agnieszki Michalskiej (…). Ślad to spektakl prawdy, czysta gra emocji. Zderzenie marzeń z rzeczywistością. Ten obraz otwiera oczy. Zmienia sposób postrzegania rzeczywistości."
Katarzyna Binkiewicz, http://krytykat.wordpress.com/

Spekatkl odbędzie się w sobotę 27 września o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Turystyki.

Bilety w cenie 25 zł normalny i 20 zł ulgowy (uczniowie, studenci).

Informacja, sprzedaż i rezerwacja biletów w portierni Centrum Kultury i Turystyk - tel. 743 34 73, od poniedziałku do piątek w godz. 14.00-22.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 10.00-22.00.

Źródło:www.ckit.mragowo.pl