Podczas tegorocznych wakacji turyści odwiedzający różne miasta w Polsce zostali uchwyceni w kadrze aparatu na bajkowym tle. Teraz fotografia z ich wizerunkiem ma szansę być wykorzystana w działaniach billboardowych promujących Warmię i Mazury.

W różnych miastach w Polsce podczas wakacji - została rozstawiona instalacja nawiązująca do bajki będącej wizytówką każdego z regionów - w przypadku naszego regionu była to opowieść o złotej rybce. Osoby odwiedzające stoisko były uwieczniane przez profesjonalnego fotografa - w bajkowym tle.

Na portalu http://twarzregionu.pl będącego elementem projektu "Bajkowy urlop w Polsce" realizowanego przez Polską Organizację Turystyczną wspólnie z Regionalnymi Organizacjami Turystycznym, ruszyło głosowanie na ulubione/najlepsze fotografie. Fotografia, która zwycięży zostanie wykorzystana w działaniach billboardowych promujących Warmię i Mazury w Polsce.

Fotorelacja z podsumowania eventu - w Olsztynie dostępna jest na naszym oficjalnym fan page znajdującego się pod adresem fb.com/wmrot

Głosowanie trwa do czwartku 10 września włącznie.