Zaplanowany na najbliższą niedzielę występ Kabaretu SMILE w Mrągowie został odwołany! Zwrot biletów odbywa się w recepcji Centrum Kultury i Turystyki.

Przedstawiamy Państwu Kabaret SMILE, który podbojem zdobywa publiczność wszędzie gdzie się pojawi. Prezentowane w skecze i piosenki, nawiązują do otaczającej nas rzeczywistości pozwalając spojrzeć widzowi na groteskowość zarówno codziennych, wydawałoby się mało śmiesznych sytuacji jak i tych występujących w nietypowych, często dziwnych okolicznościach. SMILE jest wielokrotnym finalistą przeglądu kabaretowego PAKA. W 2009 roku na prestiżowym festiwalu „Ryjek” zajął 3 miejsce a w roku 2011 został zwycięzcą tego festiwalu. W 2010 na festiwalu „Debeściak” zdobył I miejsce (przyznawane przez publiczność). Podczas występu tych trzech, przesympatycznych panów z Lublina, widzowie nie tylko zapominają o wszechobecnej polityce, ale również są częstowani błyskotliwymi skeczami a następnie upajają się łatwo wpadającymi w ucho, zabawnymi piosenkami - jednym słowem (ewentualnie dwoma) - kabaretowa uczta.

Tak było do wczoraj, dziś to ścisła czołówka kabaretowa w Polsce, chryzmatyczni i przezabawni młodzi ludzie z Lublina rzucają na przysłowiowe „kolana“ widzów – spektakle kończą się brawami na stojąco a bisom nie ma końca. Wszystko to osiągneli swoją pracą a także utalentowaniu scenicznemu. Wreszcie kabaret dla młodych ludzi i o ich spostrzeganiu swiata, nie przejdzie nic ich uwagi, wszystkie głupoty i duronstawa jakie nas otaczają potrafią uscenicznić aby pokazać wszem i wobec gdzie jest koniec absudrdu a zaczyna się życie.

Setki tysięcy internautów odwiedza strony z skeczami kabaretu „SMILE“ , coś jest w tym, „samo życie“ , szalona zabawa w rzeczywistość, wspaniały wieczór kabaretowy, wyjątkowi artyści. Tam musisz być na kolejnym spotkaniu z kabaretem „SMILE“ po tym Twoje życie nie będzie już takie same. !!!


Kiedy ?

19.10.2014, Mrągowo, godz: 20:00


Gdzie ?

Sala widowiskowa Centrum Kultury i Turystyki, ul. Warszawska 26
 

Bilety - 50 zł

Bilety do nabycia w recepcji Centrum Kultury i Turystyk - tel.89 743 34 73, 89 743 34 66 od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-22.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 10.00-22.00.

Bilety przez internet: kupbilecik.pl, biletynakabarety.pl
Bilety grupowe - rabat !!! tel. 515 400 723