Mocnym krokiem wchodzi na muzyczny rynek. Jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty została okrzyknięta przez dziennikarzy najbardziej intrygującym i wyczekiwanym debiutem tego roku. Natalia Nykiel ponownie wystapi na deskach sceny Centrum Kultury i Turystyki. Tym razem koncert promujący debiutancką płytę odbędzie się w ramach 7. Impresji artystycznych „Śpiewające obrazy”!

Natalia przez kilka lat rozwijała swój talent w Centrum Kultury i Turystyki. W 2012 roku został on dostrzeżony i nagrodzony zarówno na Spotkaniach Zamkowych „Śpiewajmy poezję”, jaki i 5.Impresjach artystycznych „Śpiewające Obrazy”. Po sukcesach na scenie poetyckiej przyszedł czas na finał programu The Voice of Poland. Tak rozpoczęła się współpraca Natalii z uznanymi artystami oraz występy na prestiżowych scenach. We wrześniu ukazała się jej debiutancka płyta pod intrygującą nazwą "Lupus Electro".

bilety w cenach: przedsprzedaż do dnia 7.11.14 – 20 zł, od dnia 8.11.14 – 25 zł do nabycia w recepcji CKiT, ul. Warszawska 26, tel. 89 743 34 73, 89 743 34 66 oraz w systemie Ekobilet