Darmowa energia z powietrza, ekologiczne źródło energii i najbardziej efektywny system ogrzewania to nic innego tylko pompy ciepła.
Dzięki swojej konstrukcji umożliwiają pozyskanie ciepła ze środowiska naturalnego, a następnie wykorzystanie go w procesie ogrzewania. Energia cieplna może być pobierana z różnych źródeł, takich jak woda, ziemia czy powietrze i jest to ekologiczne wykorzystanie energii odnawianej.

Choć inwestycja w pompę ciepła nie należy do tanich, (ceny pomp z roku na rok spadają),   to pozwala ona na późniejsze oszczędności ogrzewania i ciepłej wody nawet o 70% w skali roku,  co w bilansie kosztów branży turystycznej ma duże znaczenie.
Pompy ciepła, dzięki wysokiej jakości mogą obniżyć koszty ogrzewania już od pierwszego dnia eksploatacji i pozwalają spłacić koszty inwestycji w bardzo krótkim czasie. Pompy ciepła to nowoczesne, wydajne i niezawodne ogrzewanie, które wymaga jedynie minimalnej konserwacji oraz bezobsługowej pracy. Na rynku istnieją pompy posiadające aplikacje mobilne, za pomocą których możemy zdalnie sterować urządzeniem na odległość, kontrolując temperaturę we własnym obiekcie.    

      

Najwyższej klasy skandynawskie pompy ciepła firmy Energy Save  można kupić w sklepie internetowym sklep.ekoenergia24.eu

Energy Save jest skandynawskim producentem pomp ciepła powietrze-woda oraz powietrze-powietrze typu split, który stawia na wysoką jakość i efektywność urządzeń.
W pompach ciepła ES znajdziemy nowoczesne kompresory inwerterowe Panasonic, elektroniczne zawory rozprężne, niskoenergetyczne pompy ładujące, podgrzewana taca ociekowa. Sprawia to, że urządzenia świetnie radzą sobie w skandynawskim klimacie i nie jest im straszna temperatura -25 stopni Celsjusza.
Powietrzna pompa ciepła ES nadaje się do większości budynków i nie wymaga praktycznie żadnych inwestycji oprócz samego urządzenia. Jednostka zewnętrzna zamontowana jest bezpośrednio na zewnętrznej ścianie lub na statywie. Elegancka jednostka wewnętrzna jest montowana wewnątrz budynku.
Pompy ciepła są bardzo ciche. Modele ES są specjalnie zaprojektowane do dostarczania wysokiej mocy w najbardziej efektywny sposób i tak żeby zniosły trudny nordycki klimat. Wyposażone są w bardzo nowoczesne technologie, takie jak odszranianie, regulacja dzień / noc i automatyczne uruchomienie po awarii zasilania.
Pompa ciepła musi być prawidłowo dobrana do potrzeb cieplnych budynku. Prawidłowo zaprojektowana i wykonana instalacja CO, zapewniająca komfort cieplny przy niskiej temperaturze zasilania instalacji – co również ma istotny wpływ na niskie koszty eksploatacyjne przy ogrzewaniu pompą ciepła.
Parametry, jakie powinno się wziąć pod uwagę podczas wyboru odpowiedniego rodzaju pompy ciepła to przede wszystkim: wielkość powierzchni działki, rodzaj gruntu i zagospodarowanie na działce, rodzaj budynku turystycznego oraz typ instalacji grzewczej w obiekcie.

Pompy ciepła można kupić w sklepie: sklep.ekoenergia24.eu
Zapraszamy

Źródło:  Serwis
www.ekoenergia24.eu
Foto: Energy Save