Ciekawa propozycja atrakcyjnego spędzenia Święta Niepodległości oraz niepowtarzalna okazja zwiedzenia Wojskowego Ośrodka Szkoleniowo-Kondycyjnego. Zapraszamy na listopadową wędrówkę wokół Czosu.

Termin: 11.11.2014 r. (wtorek)

Miejsce startu: Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej przy Centrum Kultury i Turystyki

Początek wycieczki: godz. 11.00

Przewidywana godzina zakończenia: 14.30 w Mrągowie

Łączna dł. trasy: 15 km.

Trasa wycieczki:
Spod Centrum Kultury i Turystyki udamy się promenadą w kierunku plaży przy oś. Grunwaldzkim. Tu rozpoczyna się
żółty szlak pieszy „Góra Czterech Wiatrów”, który został wytyczony wzdłuż brzegu jeziora i prowadzi do Ośrodka Sportowego Góra Czterech Wiatrów. Szlak prowadzi do Ośrodka Czterech Wiatrów, zanim jednak grupa tam dotrze wejdziemy na teren Wojskowego Ośrodka Szkoleniowo-Kondycyjnego. Przez teren wojskowy, ścieżką wzdłuż brzegu jeziora obejdziemy Półwysep Czterech Wiatrów i dojdziemy do Ośrodka Sportowego. Następnie udamy się przez Troszczykowo i ścieżkę edukacyjną „Źródełko Miłości" do Mrągowa.

Organizatorzy:
Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” oraz Centrum Kultury i Turystyki, przy ul. Warszawskiej 26 w Mrągowie, tel.  89 741 80 39, www.it.mragowo.pl, info@it.mragowo.pl Osoby nieletnie wyłącznie z opiekunem. Prowiant we własnym zakresie. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z udziałem w marszu. 

Powiadom znajomych!