Lubisz kręgle? Zbierz czteroosobową drużynę wśród osób z tobą pracujących i weź udział w Mrągowskiej Lidze Bowlingowej! Rozgrywki będą się odbywać na torach kręgielni Hotelu Mercure Mrągowo Resort & Spa. Sezon Jesień 2014 rusza 20 listopada!

Źródło: http://osirtomaszow.pl/aktualnosci,sport-n,252

Szanowni Państwo,

Pragniemy zaprosić Państwa firmę do udziału w kolejnej edycji rozgrywek Mrągowskiej Ligi Bowlingowej, które będą się odbywać na torach kręgielni Hotelu Mercure Mrągowo Resort & Spa. Mrągowska Liga Bowlingowa to smak prawdziwej sportowej rywalizacji, połączonej z wyśmienitą zabawą. Cykliczne spotkania z bowlingiem - jedną z najstarszych gier na świecie, która obecnie w Światowej Federacji Bowlingu zrzesza blisko 10 mln. zawodników - pozwalają na czynne spędzenie wolnego czasu, poprawienie kondycji i sylwetki.

Nasza nowa propozycja to znakomita okazja, aby pracownicy Państwa firmy spotkali się po pracy, zintegrowali ze sobą i jeszcze bardziej utożsamiali się z firmą reprezentując ją w naszych zawodach.W poprzednich edycjach rozgrywek brało udział 6 drużyn reprezentujących mrągowskie firmy i instytucje. Sezon Jesienny 2014 planujemy rozpocząć 20 listopada br!

W trakcie sezonu każda z drużyn rozegra co najmmniej 5 spotkań  (systemem każdy z każdym) Spotkanie bedzie składało się z dwóch rozgrywek, w czasie których każdy z 4 graczy danej drużyny będzie miał do dyspozycji 10 rzutów.

Mamy nadzieję, że zechcą Państwo wziąć udział w rozgrywkach i wystawić w niej swoją drużynę, która będzie reprezentować Państwa firmę. Drużyna musi liczyć 4 osoby, przy czym w każdym meczu rozgrywek można wystawiać róznych zawodników .

Koszt uczestnictwa Państwa drużyny w Sezonie Jesień 2014 wynosi podobnie jak poprzednio – 200,00 zł brutto.

Aby umożliwić graczom, dodatkowe treninigi wszyscy uczestnicy Ligi otrzymują 50 % rabatu na grę w hotelowej kręgielni w trakcie tygodnia.

Zgłoszenia drużyn przyjmujemy do dnia 19 listopada  2014 roku pod adresem mailowym h3424-mk2@accor.com lub telefonicznie na nr  502 198 291.

Warunkiem rozpoczęcia rozgrywek jest zgłoszenie się do nich co najmniej 6 drużyn.

Serdecznie zapraszamy !

Mercure Mrągowo Resort&Spa ****