Od poniedziałku 16 lutego mrągowski PKS należący do grupy Mobilis wprowadza całkowicie nową usługę na linii Mrągowo-Olsztyn o nazwie Mobilis Express. 28 kursów w obie strony, atrakcyjna cena biletu jednorazowego i komfortowe warunki dla podróżnych, którzy będą mogli korzystać między innymi z sieci Wi-Fi, to propozycja mrągowskiej firmy dla wszystkich, którzy podróżują na trasie Mrągowo-Olsztyn.

Mrągowski PKS należący do grupy Mobilis postanowił odpowiedzieć na działania konkurencji i uruchomić własną linię Mobilis Express, szybko i sprawnie przewożącą pasażerów z Mrągowa do Olsztyna i w odwrotnym kierunku.

– Stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych usług, zapewniając pełen komfort podróży naszym pasażerom. Na trasie pojawią się świetnie wyposażone, 43-osobowe autobusy, które w jedną godzinę bezpiecznie dowiozą pasażerów na trasie Mrągowo-Olsztyn lub w przeciwnym kierunku. To całkowicie nowa oferta i nowe rozwiązania zastosowane przez naszą firmę – mówi Jarosław Nowiński, Dyrektor Przewozów PKS Mrągowo.

Pierwszy kurs z Mrągowa będzie wyruszał każdego dnia o godzinie 5:30, a ostatni o 21:30. Przez cały dzień z Mrągowa do Olsztyna wyruszy 14 kursów. Taka sama ilość ruszy z Olsztyna do Mrągowa. W tym kierunku pierwszy kurs ruszy o godzinie 6:30, a ostatni o 22:30.

Jak mówią przedstawiciele mrągowskiego PKS-u, zaletą nowej usługi jest między innymi stały czas wyjazdu autobusu, łatwe do zapamiętania godziny odjazdów i stałe minuty dla wszystkich przystanków.

Każdy autobus na tej linii będzie wyposażony w sieć dostępu do Internetu Wi-Fi, a także w telewizory z DVD.

Jednorazowy koszt przejazdu to zaledwie 8 złotych, ale będzie także możliwość wykupienia biletów miesięcznych, także ze zniżkami dla studentów i uczniów. Całkowitą nowością jest wprowadzenie biletów wieloprzejazdowych, których cena zależna jest od ilości kursów.

Cennik:

    bilet jednorazowy – tylko 8 zł
    bilet miesięczny – tylko 210 zł
    bilet miesięczny dla studenta – 102,90 zł
    bilet miesięczny dla ucznia – 107,10 zł

Bilety wieloprzejazdowe:

    za 5 przejazdów – tylko 35 zł do wykorzystania przez 3 tygodnie
    za 10 przejazdów – 70 zł  do wykorzystania przez 4 tygodnie
    za 15 przejazdów – 105 zł przez 5 tygodni
    za 20 przejazdów – 140 zł  przez 6 tygodni

Masz pytania? Odwiedź www.mobilisexpress.pl lub skontaktuj się z  infolinią  Mobilisexpress  734-455-155.