MUSICAL dla dzieci - Niesamowita przygoda... na podstawie powieści Julisza Verne'a

17 kwietnia o godz. 9.00 i 11.00* zapraszamy wszystkie dzieci na wspólną muzyczną podróż dookoła świata!

M U S I C A L NIESAMOWITA PRZYGODA Passepartout i Phileasa Fogga na motywach powieści Juliusza Verne'a "W 80 dni dookoła świata" zobaczymy w wykonaniu Teatru Moich Marzeń z Chorzowa.

"Niesamowita przygoda Passepartout i Phileasa Fogga " to barwne przedstawienie opisujące podróż dookoła świata w 80 dni przeróżnymi środkami transportu. Dżentelmeński zakład pomiędzy głównym bohaterem - Panem Foggiem a towarzyszami rozmów z londyńskiego klubu " Reforma " jest początkiem wyprawy, którą każdy z Was na pewno chciałby przeżyć. Chęć poznania kultury i obyczajów innych narodów drzemie w każdym z nas. Nadszedł czas spełnić te marzenia !

Wartka akcja, różnorodność kostiumów wielu postaci, oryginalna scenografia i niepowtarzalna muzyka przenoszą wszystkich widzów w inny wymiar, w którym bardzo liczy się czas… Upływające dni, godziny, a nawet minuty tej niebywałej eskapady uświadamiają nam, jak istotna jest każda chwila naszego codziennego życia. W nim też trwa nieustanna pogoń w stronę wyznaczonego celu…

Ambicją Phileasa Fogga było dotarcie do niego w wyznaczonym terminie. Nie spodziewał się jednak, że spotka na swojej drodze miłość, przy której zakład o wysoką stawkę może odejść na dalszy plan.  Jak zakończy się ta historia…?

Dowiecie się o tym, korzystając z naszego zaproszenia  na spektakl.

O spektaklu można przeczytać na stronie Teatru - www.teatrmoichmarzen.pl.

Widowisko przeznaczone dla klas 0-6.

*drugi spektakl zostanie zorganizowany w przypadku pełnej rezerwacji miejsc na godz. 9.00

Bilety - 15 zł do nabycia w CKiT, informacje i rezerwacje zbiorowe – tel. 89 743 34 53.

Zapraszamy!!!