Opowiedz nam historię Mrągowa widzianą przez pryzmat własnych przeżyć. Przeszukaj domowe archiwa w poszukiwaniu starych zdjęć  i weź udział w naszej sentymentalnej podróży.

Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska”, Towarzystwo Miłośników Ziemi Mrągowskiej oraz mrągowskie Muzeum kontynuują akcję zbierania starych zdjęć Mrągowa.

Pod koniec 2012 roku rozpoczęliśmy gromadzenie starych zdjęć Mrągowa. Odzew był na tyle duży, że udało się zorganizować wystawę w mrągowskim muzeum. Cieszyła się ona dużym zainteresowaniem mieszkańców.

Prosimy o dostarczanie do siedziby LOT-u, przy ul. Warszawskiej 26 (Informacja Turystyczna w Centrum Kultury i Turystyki) lub do Mrągowskiego Muzeum (ul. Ratuszowa 5 w Ratuszu) zdjęć (najlepiej skanów zdjęć), na których poza ludźmi widoczne są elementy architektoniczne miasta. Organizatorom akcji zależy zwłaszcza na skanach zdjęć.

Wystawa zdjęć już w marcu 2015 roku!Przedstawiamy Państwu część zdjęć przekazanych nam przez Pana Jerzego Jannasza. Serdecznie dziękujemy!