Tylko do 16 lutego mieszkańcy Mikołajek mogą wyrażać swoje uwagi i opinie na temat projektów kładek dla pieszych łączących brzegi Jeziora Mikołajskiego. Trwają konsultacje, a głosy można oddawać za pośrednictwem strony mikolajki.pl.
- Zgodnie z wcześniejszymi informacjami i przedstawianymi planami inwestycyjnymi, przygotowujemy się do budowy nowej kładki dla pieszych na Jeziorze Mikołajskim - mówi Piotr Jakubowski burmistrz Mikołajek. - Rozpoczęte zostały już prace projektowe i przygotowane dwie koncepcje nowej kładki. Przed nami wybór rozwiązania architektonicznego. Zachęcamy państwa do zaangażowania się w wybór koncepcji mostu i udział w konsultacjach społecznych.

Aby oddać głos na projekt wystarczy wejść na stronę mikolajki.pl i wybrać opcję kładki, która nam się podoba. Wszelkie uwagi można także przesłać drogą elektroniczną na adres joannawrobel@mikolajki.pl.

W czwartek 12 lutego odbędzie się także spotkanie i prezentacja koncepcji przez zespół projektowy przygotowujący dokumentację techniczną kładki. Zapraszamy do udziału. Początek konsultacji zaplanowano na godzinę 17 w Klubie Czytelniczym ABC w Centrum Kultury „Kłobuk”.

ODDAJ GŁOS

 Źródło: mikolajki.wm.pl